Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Osmangazi’den 20 milyonluk asfaltlama

Osmangazi Belediyesi, yaz aylarının gelmesiyle birlikte asfalt çalışmalarına hız verdi. Ana arterlerin tamamını yenileyen Belediye, sokakları da asfaltlamaya başladı

Giriş Tarihi: 19.6.2016
Osmangazi’den 20 milyonluk asfaltlama
İlçe sınırları içerisinde bozuk yol bırakmamak için çalışmalarını yoğunlaştıran Osmangazi Belediyesi, cadde ve sokakların eskiyen asfaltlarını yeniliyor. Çiftehavuzlar Mahallesi'ndeki 13 sokakta asfaltlama çalışmaları başlatan belediye ekipleri, 10 sokağı freze makinesi ile kazıdıktan sonra yeniden asfaltladı. Çalışmalar kapsamında Çiftehavuzlar Mahallesi'nde toplam 2 bin 500 ton asfalt kaplama yapılacak.

ÇALIŞMALARA 20 MİLYON TL AYRILDI
Osmangazi Belediye Başkanı , Çiftehavuzlar Mahallesi'ndeki Kantar ve Mutlu Sokak'ta yürütülen asfalt yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Ulaşımın daha kaliteli olabilmesi için cadde ve sokakların eskiyen ve bozulan asfaltlarını yenilediklerini belirten Başkan Dündar, "Osmangazi'de asfalt çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Asfalt kaplama, yama ve freze çalışmaları ile cadde ve sokaklarımızı yeniliyoruz. Çiftehavuzlar Mahallemizde de 13 sokağı freze makinesi ile kazıyarak asfalt kaplamasını yapıyoruz. İlçemizin farklı bölgelerinde 6 ekiple birlikte asfalt çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 2016 yılı içerisinde yapılacak asfaltlama çalışmaları için 20 milyon lira bütçe ayırdık. Yılsonuna kadar 100 bin ton asfalt kaplama ve 30 bin ton yama çalışması ile cadde ve sokakları tek tek yenileceğiz" dedi. Başkan Dündar ilk asfalt dökümünü kendisi yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Osmangazi’den 20 milyonluk asfaltlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN