Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eko projesi için yatırımcı avı süratlendi

Orhaneli Belediyesi, ilçede hayata geçirilecek “Eko ” projesi için yatırımcı avını sürdürüyor. Belediye Başkanı , bu kapsamda sektörün ünlü isimlerinden gayrimenkul firması sahibi Harun Çalımlıoğlu ile bir araya geldi

Giriş Tarihi: 7.8.2016
Eko turizm projesi için yatırımcı avı süratlendi
Çalımlıoğlu Gayrimenkul firması sahibi Harun Çalımlıoğlu ve yönetimini misafir eden Orhaneli Belediye Başkanı , konuklarına, üzerinde titizlikle çalıştıkları "Eko " projesinden bahsederek yapmayı planladıkları etapları anlattı. Orhaneli'ye kalıcı eserler bırakmak için gece gündüz çalıştıklarını dile getiren Tatlıoğlu, en çok önem verdikleri projenin OSB projesi olduğunun belirtti.

MADEN OSB'DE ÇED SÜRECİ
İlçe için büyük önem taşıyan Maden OSB projesinde önemli aşamalar kat ettiklerini belirten Başkan Tatlıoğlu, OSB'de ÇED sürecine gelindiğini söyledi. Tatlıoğlu, bu hayati projenin bölgenin kaderini değiştireceğine inandıklarını ifade etti. Muhteşem doğası ve bozulmamış tabiat yapısıyla Orhaneli'nin güzelliklerini Eko Turizm projesi ile insanların hizmetine sunmak için bölgeye sürekli yatırımcıları davet ettiklerini söyleyen Tatlıoğlu, bu konuda Çalımlıoğlu markasının tecrübelerinden faydalanmayı önemli bulduklarının altını çizdi ve kendilerinden destek beklediklerini kaydetti.

PROJEYE HAYRAN KALDILAR
Planlanan Eko Turizm projesine hayran kaldığını dile getiren Çalımlıoğlu ise, Çalımlıoğlu Gayrimenkul olarak her türlü desteğe hazır olduklarını belirterek, OSB konusunda da gelinen aşamanın bölge için önemli olduğunu ifade etti. Eko Turizm projesi için belirlenen bölgelerdeki doğal yapıyı yerinde gördüklerini ve Orhaneli'nin her köşesinin adeta cennetten bir köşe olduğunu söyleyen Çalımlıoğlu, bölgenin turizm yatırımı için çok cazip bir yer olduğunu kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eko turizm projesi için yatırımcı avı süratlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN