Localtime Marketing Santra ile taçlandı

Reklam ve spor camiasından Arzu Küfündür ile İsmail ’ün kurduğu Localtime Sports Marketing sektöre kazandırdığı yeni soluk dışında çıkardığı Santra Dergisi ile de önemli bir başarı yakaladı

Giriş Tarihi: 25.9.2016
Localtime Marketing Santra ile taçlandı
Reklam sektörünün duayen ismi Arzu Küfündür ile spor pazarlama sektörünün başarılı ismi İsmail liderliğinde geçtiğimiz yıl kurulan Localtime sports marketing, sektöre yeni bir soluk getirmeyi başardı. Spor pazarlamasına yenilikçi bir anlayışla bakan tecrübeli ekip deneyimleri sayesinde hızlı, yaratıcı ve çözüme yönelik yaklaşımlarla güçlü bir etki yaratmayı başardı.

"GELENKSEL ANLAYIŞ GERİDE KALDI"
Bursaspor'da uzun yıllar reklam ve pazarlama sorumlusu olarak görev yapan ve UEFA ile FİFA'nın düzenlediği birçok etkinlikte önemli görevler alan İsmail Öztürk, "Sektörde artık geleneksel anlayış geçmişte kalıyor, daha yaratıcı ve dinamik olmak zorundayız. Gelişen teknolojiyi ve süreçleri yakından takip etmek adına dünyanın birçok stadyumunda farklı takımları spor pazarlaması odağında gözlemleme şansı elde ederken, birçok takımı da yerinde inceleme fırsatı bulduk. Fransa'daki Avrupa Şampiyonası çok önemliydi. Hem milli takımımızı desteklemek, hem de spor pazarlamasındaki gelişmeleri detaylı incelemek için turnuvayı yerinde takip ettik. Ne gibi yeni gelişmeler yaşanıyor bunları inceleme fırsatımız oldu. Uluslararası firmanın üst düzey yöneticileri ile bir araya geldik. Basketbol ve ile ilgili de çalışmaları yapıyoruz" dedi.

"KULÜPLER YENİ YÖNTEMLER GELİŞTİRMELİ"
Amaçlarının kulüplere bir yandan katma değer sağlarken bir yandan da gelişimlerine profesyonel çözümler getirmek olduğunu ifade eden İsmail Öztürk, "Türkiye de spor kulüplerinin artık markalar tarafından tercih edilmesi gerekiyor. Yapılacak sponsorluk çalışmaları vergiden düşülüyor vee şirketlere özel faydalar sağlıyor. kulüpleri de bizim gibi spor pazarlaması yapan şirketlerle anlaşmalar yaparak daha yüksek cirolar yapabilir" dedi.

SANTRA İLE YENİ BİR SOLUK
Spor pazarlama işlerinin yanı sıra şimdi bir de spor yayıncılığına el atan tecrübeli ekip, Mehmet Danışka önderliğinde "futbolu yaşayanların dergisi" sloganıyla Santra isimli dergiyi çıkarmaya başladı. Spor yayıncılığına yeni bir soluk getiren Santra, gazete bayileri, Migros, D&R ve seçkin kitap evlerinde ki yerini aldı. Ertuğrul Sağlam, Irmak Kazuk, Emek Ege, Ali Ece, Önder Özen, Reha Kapsal, Tunç Kayacı, Devrim Çetin, Serhat Bingöl, Ilgaz Çınar, Bener Onar, gibi önemli isimler ilk sayıda yer alırken Ekim ayında çıkacak ikinci sayıda sürpriz röportajlar ve konuk yazarların yer alması bekleniyor. Derginin ilgiyle takip edileceğinden emin olduklarını belirten İsmail Öztürk, "Localtime Sports Marketing olarak gerek Santra dergisi gerekse basketbol, futbol ve voleybol ligindeki çalışmalarımız hızla devam edecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Localtime Marketing Santra ile taçlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN