Lüks algısını değiştirecek

Pekdemir İnşaat’ın İzmit Çayırköy’de inşa edeceği ‘Semt Kocaeli’ projesi manzarası, bol oksijeni ve ferah daireleri ile lüks algısını değiştirecek

Giriş Tarihi: 14.5.2017
Lüks algısını değiştirecek
73 yıllık tecrübeyi geride bırakan Pekdemir İnşaat, İzmit İlçesinde Yahya Kaptan'a 4 dakika mesafede, Çayırköy mevkiinde gerçekleştireceği 280 konutluk yeni lüks projesi Semt Kocaeli'nin lansmanını gerçekleştirdi. Bugüne kadar yaptığı projeler ile Kocaeli'nin konut standartlarını geliştiren Pekdemir İnşaat, son projesinde de ödüllü mimar Cem Sorguç ile çalışarak lüks algısını tamamen değiştirdi. Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir proje ile ilgili olarak yapmış olduğu konuşmasında "Yalın mimariye sahip proje, doğa ve deniz manzaralı, oksijeni bol yaşam çevresi, her metrekaresi değerlendirilmiş, geniş ferah daireleri, özgün bahçe dubleksleri, yaşam konforu sunan mobil uygulaması, sosyal hayatı renklendiren donatıları ve geleneksel Pekdemir kalitesiyle, Kocaeli'de lüks algısını değiştirecek Semt Kocaeli projesi ile yeni bir lüks inşa ediyor" dedi.

EŞSİZ YAŞAM AYRICALIKLARI
Pekdemir İnşaat, 22 ayda tamamlayarak, 2019 Mart ayında teslim etmeyi planladığı yeni projesi Semt Kocaeli ile konutta "lüks" standartlarını yeniden belirliyor. Pekdemir İnşaat'ın, yarım yüzyıllık meşe ağaçlarını korumaya alacak biçimde tasarlanan, yüksek kalitedeki, lüks ve modern yeni projesinin lansman ve satışı başladı. Projenin lansmanı amacıyla gerçekleştirilen basın toplantısında, Semt Kocaeli Projesi ile konutta lüksün standartlarını, göz boyayan gösteriş yerine, yalınlık, çevrecilik, işlevsellik, teknoloji ve yüksek kalite olarak yeniden tanımladıklarını belirten Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, "Kocaeli'de, akılcı fiyatlarla yüksek yaşam kalitesi ve yatırım potansiyeli sunan, seçkin ve prestijli bir semt doğuyor" müjdesini verdi. Pekdemir İnşaat'ın, şehir merkezine 10 dakika, Yahya Kaptan'a 4 dakika mesafede, Çayırköy'deki 34 bin metrekarelik arazi üzerinde start verdiği Semt Kocaeli Projesi, 6 katlı 15 blokta, toplam 280 konuttan oluşacak. Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü ile Kocaeli'nin 3. köprü ve havalimanı bağlantısına sadece 1,52 km uzaklıktaki proje, denizden 110 metre yükseklikte, ağaçlarla bezeli yemyeşil bir doğa içinde, oksijeni bol temiz havasıyla, eşsiz yaşam ayrıcalıkları sunuyor.

MODERN VE ÇEVRECİ
Lüksü pahalı ve gösterişli olarak algılayanlara yönelik marka ve modellerin yanında, lüksü tasarım, kalite ve güvenliğin bütünleşmesiyle tanımlayan markaların, daha bilinçli ve seçkin bir tüketici kitlesine ulaşabildiğini vurgulayan Mert Pekdemir, "Semt Kocaeli Projemiz, geleneksel Pekdemir inşaat ve hizmet kalitesinin çıtasını daha da yukarı taşıyarak, modern ve çevreci tasarım çizgisiyle, hem daha iyi yaşam, hem daha karlı yatırım için, akıllı, prestijli ve kaliteli bir lüks seçeneği sunuyor" dedi. Pekdemir, projede satış sonrası müşteri memnuniyetini güvence altına aldığını ifade etti.

EN AKILCI FİYATLAR
Pekdemir İnşaatın, Semt Kocaeli projesinde, lüks konut alanında en kaliteli ve prestijli seçenekleri, en akılcı fiyatlar ve ödeme koşullarıyla sunduğunun altını çizen Mert Pekdemir, "2+1 ara kat daireler 249 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 3+1 ara kat daireler için 358 bin lira, 3+1 dubleksler için 442 bin lira, 5+1 dubleksler için ise 605 bin liradan başlıyor. Semt Kocaeli'den daire satın alanlar, Pekdemir'e ödeyecekleri yüzde 20 peşinat, 6 ay sonra yüzde 10 ara ödeme ve kalanı için 25 ay vadeyle Semt Kocaeli'den daire sahibi olabiliyorlar" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lüks algısını değiştirecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN