Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eğitim programını bitiren 100 girişimci ekonomiye can katacak

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) düzenlediği ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programı’nı bitiren 100 aday, gerçekleştirilen törenle sertifikalarını aldı

Giriş Tarihi: 9.7.2017
Eğitim programını bitiren 100 girişimci ekonomiye can katacak
BTSO Akademi projesi kapsamında, TOBB Bursa Genç Girişimciler Kurulu, KOSGEB ve İŞKUR işbirliğinde düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programı'nı başarıyla tamamlayan 100 girişimci adayı, düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.

'GİRİŞİMCİLERE REHBERLİK'
BTSO ana hizmet binasındaki törene BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Aytuğ Onur, KOSGEB Bursa İl Müdürü Erkan Güngör, İŞKUR Bursa İl Müdürü Feyzullah Eren Türkmen, TOBB Bursa Genç Girişimciler Kurulu üyeleri ve girişimci adayları katıldı. Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Aytuğ Onur, kentte girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak adına çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyledi. BTSO Akademi kapsamında 24 Nisan tarihinde başlayan eğitim programlarında şimdiye dek 4 ayrı eğitimin tamamlandığını belirten Onur, bu eğitimlere 100 girişimci adayının katıldığını belirtti. Her bir adayın parlak iş fikirlerine sahip olduğunu belirten Onur, "BTSO olarak girişimcilerimizin bu iş fikirlerini ticarileştirebilmeleri noktasında düzenlediğimiz eğitimlerle kendilerine rehberlik ediyoruz. Şimdiye dek çok sayıda mezunumuz kendi işyerlerini açarak ekonomimize katkı vermeye başladı. Bu açılan işyerlerini görmek bizler için de mutluluk verici" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eğitim programını bitiren 100 girişimci ekonomiye can katacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN