Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Keşan, cadde cadde sokak sokak yenileniyor

Başkanı önderliğinde, Keşan’ı her geçen gün daha yaşanılabilir ve içinde yaşamaktan dolayı mutlu bir kent yapmak için çalışan Keşan Belediyesi, ürettiği insan ve hizmet odaklı projeler ile bölgede adından ve farkından söz ettiriyor

Giriş Tarihi: 18.3.2020 ABONE OL
Keşan, cadde cadde sokak sokak yenileniyor

Vatandaşlarından aldıkları enerjiyi yine vatandaşlarına hizmet üretmek için harcadıklarının altını çizen Helvacıoğlu, "Şehrimizin yaşayan bir organizma olduğunu unutmadan, kent ve insan unsurlarını birbirinden ayırmadan oluşturduğumuz hizmet seferberliği, kentimizin sürekliliğini ve insanımızın mutluluğunu hedeflemektedir. Vatandaşlarımızın mutluluğuna odaklı şekilde gece gündüz demeden hiç eksilmeyen bir şevk ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Meclisimiz, yönetimimiz, ekibimiz ve personelimiz ile birlikte yıllardır yapılmayan ya da yapılamayan hizmet ve çalışmaları aylara sığdırmak için mücadele ediyoruz" dedi. Bürokratik işlemleri azaltıp vatandaşın memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için şeffaf belediyecilik, birlikte yönetim ve gönül belediyeciliği kavramlarını ilke edinen, akademik çevreler, kurum ve kuruluşlar, STK'lar ve muhtarlar ile sürekli istişare halinde olan bir belediye oldukların vurgu yapan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, "Bu önemli birliktelikler ile Keşan'ımıza dinamizm kazandırarak Keşan'da ilk ve örnek çalışmalara uygulamalara birlikte imza attık. Keşan'ımıza yakışan ve yüzünü aydınlatan eser ve çalışmaları ortaya koymaya başladık. Ancak daha çok yapılacak işimiz var. Yarınlarımız olarak gördüğümüz gençlerimize, çocuklarımıza ve kıymetli kadınlarımıza yönelik birçok proje ve çalışma hayata geçirilmeyi bekliyor. Bir günü bile boş geçirmeden dolu dolu şekilde hizmetlerimizle geçecek" şeklinde konuştu.

15 KM YOL, 15 KM KALDIRIM
Keşan'da daha önceleri sorun olan yolların ve kaldırımlarım göreve gelmeleri ile sorun olmaktan hızla çıktığının altını çizen Helvacıoğlu, şunları söyledi: "Keşan'da artık yollar konuşulmayacak dedik ve 15 km yol 15 km kaldırım ile birlikte çalışma yaptığımız yerlerde altyapıyı da yeniledik. Keşan ve bölge halkımızla daha güzel yollarda birlikte yürüyeceğiz. Bunun için yeni yol ve kaldırım ihalelerimizi de gerçekleştiriyoruz. Keşan'ımızı cadde cadde sokak sokak yeniliyoruz."

ARKADAŞINA GÖNDER
Keşan, cadde cadde sokak sokak yenileniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA