Türkiye'nin en iyi haber sitesi

yapacak

yapacak için, aranan şartlar şöyle.

Giriş Tarihi: 29.12.2014 10:53 Güncelleme Tarihi: 13.1.2015 11:17
Maliye Bakanlığı personel alımı yapacak
, YÖK ve Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı uzman yardımcısı alacak. Maliye Bakanlığı, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) ve Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı toplamda 80 uzman yardımcısı istihdam edecek.

Resmi Gazete'de yer alan ilana göre, YÖK, kurum bünyesinde çalıştırılmak üzere 20 Yükseköğretim Kurulu Uzman Yardımcısı alacak. Adaylar, 29 Ocak-6 Şubat arasında başvuruda bulunabilecek. Giriş sınavı sadece sözlü sınav şeklinde yapılacak. Sözlü sınava katılmaya hak kazananlar ile sınava ilişkin bilgiler "www.yok.gov.tr" adresinde sınavdan en az 10 gün önce ilan edilecek.

Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı yazılı ve sözlü sınavla 10 uzman yardımcısı alacak. Adaylar, başvurularını 12-30 Ocak arasında yapabilecek.

Maliye 50 uzman yardımcısı alacak

Maliye Bakanlığı da 50 uzman yardımcısı alacağını duyurdu. Atama yapılacak kadro sayısının en fazla yirmi katı kadar aday giriş sınavının yazılı bölümüne, en fazla dört katı kadar aday ise sözlü bölümüne çağrılacak. Gerekli şartlara sahip adaylar, başvurularını 12-23 Ocak arasında yapabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Maliye Bakanlığı personel alımı yapacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN