ne zaman, hangi gün açıklanacak? MSB celbi ?

Binlerce vatani görevini yerine getirmek isteyen vatandaş için heyecanla bekliyor. ayında askere gidip silahaltına gireceklerin heyecanı gün geçtikçe artmaya başladı. tarafından açıklanması beklenen yerlerin bilgileri e-devlet üzerinden belli olacak. Bu bağlamda; celp bilgilerini içeren yerlerin hangi tarihte ve nereye sevk edilecekleri bilgisi de verilmiş olacak. 6 Aralık tarihinde kurumun resmi internet sitesi üzerinden açıklanan 2020 celp dönemine ait bilgilere göre; ? 2020 Şubat celbi ?

Giriş Tarihi: 10.1.2020 14:44 Güncelleme Tarihi: 10.1.2020 14:44 ABONE OL
Askerlik yerleri ne zaman, hangi gün açıklanacak? MSB 2020 Şubat celbi askerlik yerleri belli oldu mu?

ayında binlerce vatani görevini yerine getirecek asker adayı silahaltına girecek. Heyecanın giderek arttığı zamanın kısaldığı bu dönemde konuya yönelik araştırmalar giderek artarken tarihleri merak edenler araştırma yapıyorlar. Askerlik Kanunu usul ve esaslarına göre; askerlik hizmetini icra edecek olanlar tarafından ilgili celbe yönelik açıklamanın yapılmasını bekliyor. Bu doğrultuda; ne zaman açıklanacak? 2020 Şubat celbi ?

ASKERLİK YERLERİ BELLİ OLDU MU?

Milli Savunma Bakanlığı MSB tarafından yapılacak olan askerlik yerlerine ilişkin açıklamalara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
Askerlik yerleri ne zaman, hangi gün açıklanacak? MSB 2020 Şubat celbi askerlik yerleri belli oldu mu?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN