Üniversitelere ile personel ve sürekli işçi alımı yapılacak! Kamu üniversitelerine personel ve işçi alımı şartları nelerdir?

Kamu kurumlarına ve üniversitelere personel alımları devam ediyor. Peki üniversitelere ile personel ve sürekli işçi alımı yapılacak! Kamu üniversitelerine personel ve işçi alımı şartları nelerdir? Üniversiteler personel alımları için ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Yayınlanan ilanlarda gerekli şartlar ve kontenjanlar belli oldu. İşte KPSS ile personel ve sürekli işçi alımı yapacak olan kurumların ilanları...

Giriş Tarihi: 20.5.2020 15:31 Son Güncelleme: 20.5.2020 16:18 ABONE OL
Üniversitelere KPSS ile personel ve sürekli işçi alımı yapılacak! Kamu üniversitelerine personel ve işçi alımı şartları nelerdir?

Son dakika... Kurumlar personel alımlar için ilan yayınladı. Üniversitelere ile personel ve sürekli işçi alımı yapılacak! Kamu üniversitelerine personel ve işçi alımı şartları nelerdir? Yayınlanan ilanlarında kontenjan sayıları da belli oldu.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sitesinde kamu kurumlarını yayınladığı personel ve sürekli işçi alım ilanları yayınladı. Yayınlanan ilanlarda en az ilkokul mezunu olma şartı aranıyor. Belediyeler, İl Özel İdareleri, belediyelerin kurdukları birliklere ve üniversitelere personel alımı yapılacak.

ARKADAŞINA GÖNDER
Üniversitelere KPSS ile personel ve sürekli işçi alımı yapılacak! Kamu üniversitelerine personel ve işçi alımı şartları nelerdir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA