2019 memur- personel alımı başvuru şartları nelerdir? yoğun talep görüyor...

iş ilanları 2019 yılında da yoğun ilgi görüyor. Binlerce kişiyi iş sahibi yapan İŞKUR ilanlarıyla vatandaşları mutlu ediyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan kamu işçisi memur alımında istihdam sağlanmaya devam ediyor. Vatandaşlar iş sahibi olabilmek için İŞKUR memur-personel alımı başvuru şartlarını öğrenmek istiyor. İŞKUR büro memur alımı şartlarında En az lise mezunu olmak ( önlisans lisans mezunları için ilanlar da yer almaktadır) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak yer aldı. Peki memur alımında öncü olan İŞKUR işçi alımı başvuru şartları nelerdir?

Giriş Tarihi: 14.6.2019 10:09 Güncelleme Tarihi: 14.6.2019 10:09
İŞKUR 2019 memur- personel alımı başvuru şartları nelerdir? İŞKUR iş ilanları yoğun talep görüyor...

Kamu ve kuruluşlara istihdam sağlayan İŞKUR iş ilanları güncel olarak yayınlanıyor. İŞKUR ilanları 2019 yılında büro memur alımlarıyla gündemde yer alıyor. Çok sayıda kadro açan ve binlerce kişiyi iş sahibi yapan İŞKUR memur- personel alımlarına sizde göz atabilirsiniz. https://esube.iskur.gov.tr/ bağlantısı üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra iş ara bölümüne büro memuru, diğer büro personeli anahtar kelimelerini yazarak arama yapabilirsiniz. Peki kamu kuruluşlarına istihdam sağlayan İŞKUR başvuru şartları nelerdir? Kimler başvuru yapabilir?

İŞKUR, istihdama yönelik her gün iş ilanlarını güncellenmektedir. İŞKUR, güncel tarih olarak şu ana kadar 2019 yılı içerisinde 419.177 kişiye ve 10 yıl toplamında ise 7.5 milyondan fazla kişiye iş istihdamı sağlamıştır.

ARKADAŞINA GÖNDER
İŞKUR 2019 memur- personel alımı başvuru şartları nelerdir? İŞKUR iş ilanları yoğun talep görüyor...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN