tercih kılavuzu 2020: Tarım Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başvuruları ne zaman başlıyor, şartlar ne?

Kamu kurumlarına personel alımı devam ediyor. , Tarım Bakanlığına personel alımı için kılavuz yayınladı. Başvuruların ne zaman başlayacağı merak ediliyordu. ÖSYM tercih kılavuzu 2020: Tarım Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başvuruları ne zaman başlıyor, şartlar ne? Yayınlanan kılavuzda,Tarım Bakanlığı sözleşmeli personel alımı için başvuru şartları ve kontenjanları belli oldu. Yayınlanan personel alımı kılavuzunda genel bilgilere ve sınav ayrıntılarına dair bilgiler verildi. İşte 2020 Tarım Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başvuru kılavuzu...

Giriş Tarihi: 15.5.2020 10:40 Son Güncelleme: 15.5.2020 10:43 ABONE OL
ÖSYM Tarım Bakanlığı tercih kılavuzu 2020: Tarım Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başvuruları ne zaman başlıyor, şartlar ne?

Son dakika... tercih kılavuzu 2020 kılavuzu yayınlandı. Tarım Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başvuruları ne zaman başlıyor, şartlar ne? Personel ihtiyacını karşılamak için isteyen kurumlar personel alımlarına devam ediyor. Tarım Bakanlığı sözleşmeli personel alımı için kılavuz yayınladı. Personel alımı için gerekli olan başvuru şartları ve kontenjanlar da netleşmeye başladı.

Yayınlanan kılavuzun detayları;

ADAYLARIN DİKKATİNE:

Adayların tercih işlemini tamamlamadan önce, tercih etmek istediği tüm sözleşmeli pozisyonların koşullarını dikkatle incelemeleri, koşullarını taşımadıkları sözleşmeli pozisyonlardan tercih yapmamaları son derece önemlidir. 9/5/2020 tarihli ve 31122 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan karar gereği; Tarım ve Orman Bakanlığınca 2020 yılı içerisinde, ÖSYM Başkanlığı tarafından doğrudan yapılacak merkezi yerleştirme sonuçlarına göre istihdam edilecek sözleşmeli personel alımlarında, hali hazırda kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapmakta olanların ataması yapılmayacaktır. Bu durumda olup da tercihte bulunanların ÖSYM tarafından yerleştirilmesi yapılsa dahi Bakanlık tarafından atamaları yapılmayacaktır.

ARKADAŞINA GÖNDER
ÖSYM Tarım Bakanlığı tercih kılavuzu 2020: Tarım Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başvuruları ne zaman başlıyor, şartlar ne?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA