personel alımı ne zaman yapılacak? başvuru şartları neler?

Son dönemde en çok merak edilen konular arasında personel alımları yer alıyor. Özellikle bu bünye altında çalışmak isteyen bireyler yapılan haberleri yakında takip ediyorlar. PTT’den de bu konuyla ilgili açıklama geçtiğimiz haftalarda gelmişti. Posta ve tarafından daha önce yapılan açıklama da personel ihtiyacı oldukça, bünyelerine alım yapacaklarını belirtmişlerdi. Peki, yapılacak mı ne zaman yapılacak?

Giriş Tarihi: 18.7.2019 14:04 Güncelleme Tarihi: 18.7.2019 14:04
PTT personel alımı ne zaman yapılacak? PTT personel alımı başvuru şartları neler?

PTT bünyesine personel alımı yapılıp yapılmayacağı bireyler tarafından merakla araştırılırken konuyla ilgili yapılan açıklamalarda yakından takip ediliyor. Son olarak Posta ve Telgraf Teşkilatı tarafından geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklamada bünyelerine ihtiyaç olduğu sürece personel alımı yapılacağını belirtmişlerdi. Buna göre; PTT personel alımı yapacak mı? PTT personel alımı şartları nelerdir?

2019 PTT PERSONEL ALIMI YAPILACAK MI NE ZAMAN YAPILACAK?

PTT tarafından yapılan son açıklamada, personel alımıyla ilgili söylenen rakamlara itibar edilmemesi duyuruldu. PTT tarafından henüz personel alımına ilişkin resmi bir açıklama yapılmadı. 2019 PTT personel alımı ilanı yayınlandığında haberimizin içinde yer alacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PTT personel alımı ne zaman yapılacak? PTT personel alımı başvuru şartları neler?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN