öğretmen ve atama sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? MEB personel ile sorgulama nasıl yapılır?

Öğretmenleri doğrudan ilgilendiren 2019 ve atama sonuçları için geri sayım sürüyor. 'na bağlı eğitim kurumlarında kadrolu olarak görev yapan öğretmenler, MEBBİS aracılığıyla ilgili işlemlerini 20 Haziran tarihinde tamamlamış; iller arası isteğe ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değiştirme sonuçlarını beklemeye koyulmuştu. Bu doğrultuda, ' ile 2019 öğretmen il dışı tayin atama sonuçları açıklandı mı?' sorusu arama motorları üzerinde günün ilk saatlerinden itibaren yoğun bir şekilde araştırılıyor. Peki, MEB personel ile tayin sonuçları nasıl ve nereden sorgulanır? Detayları sizler için derledik.

Giriş Tarihi: 24.6.2019 12:31 Güncelleme Tarihi: 25.6.2019 17:33
MEB öğretmen il dışı tayin ve atama sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? MEB personel ile sorgulama nasıl yapılır?

Milli Eğitim Bakanlığı'na (MEB) bağlı eğitim kurumlarında görev yapan kadrolu öğretmenleri ilgilendiren 2019 iller arası isteğe ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değiştirme işlemleri sonuçları için heyecan dorukta. İlgili başvuru işlemlerini tamamlayan binlerce öğretmen, il dışı tayin ve atama sonuçları hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. Bu bağlamda, 'MEB ile 2019 il dışı tayin atama sonuçları ne zaman, saat kaçta açılanacak?' sorusu yanıtı en çok merak edilenler arasında öne çıkıyor.

2019 MEB PERSONEL SORGULAMA İLE İL DIŞI TAYİN VE ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Haberimizin detaylarından, Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) yürütülen tayin atama sonuçları hakkında bilgi edinebilir, MEB personel sayfası aracılığıyla sorgulama işlemlerine dair merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

İşte, ayrıntılar;

ARKADAŞINA GÖNDER
MEB öğretmen il dışı tayin ve atama sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? MEB personel ile sorgulama nasıl yapılır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN