Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Silifke Vergi Dairesinden Başkan Turgut’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 23.2.2015 12:08
Silifke Vergi Dairesinden Başkan Turgut’a Ziyaret
Silifke Vergi Dairesi Müdürü Şevket Şengül, 26. Vergi Haftası nedeniyle Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’u makamında ziyaret etti.
Vergi Dairesi Müdürü Şengül, ziyarette yaptığı konuşmada, “23 Şubat-1 Mart tarihleri arasında bu yıl 26.’sını kutladığımız Vergi Haftamızda bizleri yalnız bırakmayan ve günümüzü kutlayan değerli Belediye Başkanımız Mustafa Turgut’a çok teşekkür ediyoruz. Kim ben bu ülkede yaşıyorum diyorsa vergisini verecek ve bunun karşılığını devletten alacak. Bu yıl 26. Vergi Haftasını kutluyoruz. Tüm vatandaşlarımız vergi ödemeyi bir vicdani sorumluluk ve alışkanlık haline getirmeli. Vatandaşta vergi bilincinin tam olarak yerleşmesi gerekir. Vergi bilincinin yeterince vatandaşımızda yerleşmesi ve bilinmesi amacıyla çalışmalar yürüterek, vergi bilincini vatandaşlarımıza aşılamaya çalışıyoruz. Vergi bir yük olarak görülmemelidir. Vergi kazancın kutsallığı devletin vatandaşından alacağı hakkın değeri olarak görülmelidir” dedi.
Şengül, ayrıca Silifke Belediyesini ve Başkan Mustafa Turgut’u vergi konusunda gösterdiği duyarlılıktan dolayı tebrik etti.
Başkan Turgut ise kendilerini ziyarete gelen Vergi Dairesi Müdürü Şevket Şengül ve beraberindeki personelin bu ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vergi Haftasını kutlayıp, Silifke Belediyesi olarak vergi konusunda var olan hassasiyetlerini sürdüreceklerini ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Silifke Vergi Dairesinden Başkan Turgut’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN