Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Meski’den Gülnarlı Muhtarlara Bilgilendirme

Giriş Tarihi: 11.3.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Meski’den Gülnarlı Muhtarlara Bilgilendirme
Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü tarafından Gülnar ilçesinde muhtarlara yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
MESKİ’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Gülnar İlçe Halk Kütüphanesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Ülkü Çataklı, Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, Mersin Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon Daire Başkanı Hasan Gubaroğlu, MESKİ Genel Müdür Vekili Günhan Güngördü, MESKİ daire başkanları, meclis üyeleri ve mahalle muhtarları katıldı.
Toplantıda, daire başkanları tarafından MESKİ’nin Gülnar’da bugüne kadar yaptığı hizmetler konusunda muhtarlara bilgi verilirken, 2015 yılı Stratejik Plan doğrultusunda yapılacak yatırımlar anlatıldı. Abone Bilgi Güncellenme çalışmalarında muhtarlara büyük görev düştüğü ifade edilen toplantıda, muhtarlardan bu konuda MESKİ’ye yardımcı olmaları istendi. Öte yandan, 22 Mart Dünya Su Günü kapsamında da muhtarlara, MESKİ Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanı Halil Kabak tarafından suyun önemi ve su tasarrufu hakkında bilgiler verildi.
Toplantıda, muhtarlar da mahalleleri ile ilgili taleplerini MESKİ Daire Başkanlarına iletti. Muhtarların isteklerini not alan daire başkanları, çalışma yaparak sorunları çözeceklerini kaydettiler.
MESKİ Genel Müdür Vekili Günhan Güngördü ise Gülnar’a yapılan ve yapılacak olan hizmetlerle ilgili olarak muhtarların görüşlerinin kendileri için çok önemli olduğunun altını çizdi. Bu tür toplantıların sık sık düzenleneceğine işaret eden Güngördü, muhtarlardan gelen istekler doğrultusunda da aciliyet durumuna göre alt yapı hizmetlerine ağırlık vereceklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meski’den Gülnarlı Muhtarlara Bilgilendirme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN