Muhtarlar Derneği’nden Başkan Can’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 25.3.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 15:59
Muhtarlar Derneği’nden Başkan Can’a Ziyaret
’in Tarsus ilçesinde geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda Tarsus Muhtarlar Derneği Başkanlığa seçilen Mustafa Naci Güllü, Belediye Başkanı Şevket Can’ı ziyaret etti.
Tarsus Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Naci Güllü ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırlayan Başkan Can, hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Muhtarların belediyelerden beklentileri ve sorunları hakkında bilgi alan Başkan Can, “Yeni seçilen tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Sizler bizlerin mesai arkadaşlarımızsınız. Muhtarlarımız, demokrasinin mihenk taşıdır ve sorunların çözümü noktasında önemli bir görev üstleniyor. Göreve geldiğimiz günden itibaren tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte hareket ediyor, birlikte Tarsus için çalışıyoruz.
30 Mart seçimlerinden önce belediyemiz 45 tane mahalleye hizmet etmekle görevliydi. Yeni yasa ile birlikte 129 tane köy ile 5 tane kapanan beldemiz Tarsus Belediyesi’nin hizmet alanına girdi. Yeni göreviniz hayırlı ve uğurlu olsun, başarılar diliyorum” dedi.
Yeni yönetim kurulu üyeleri ile protokol ziyaretlerine başladıklarını ifade Tarsus Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Naci Güllü, Başkan Can’ın kendilerine her konuda destek verdiğini belirterek, teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muhtarlar Derneği’nden Başkan Can’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN