Büyükşehir’den 23 Nisan Futbol Turnuvası

Giriş Tarihi: 3.4.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Büyükşehir’den 23 Nisan Futbol Turnuvası
Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanlığı ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle düzenlemiş olduğu ‘23 Nisan Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası’ başladı.
Mersinli Ahmet Stadyumu’nda başlayan ve 23 takım, 350 sporcu ile beden eğitimi öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleşen turnuva, sporseverleri ve minik sporcuları mutlu etti. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, geleceğin teminatı olan gençlerin beden ve ruh sağlığını güçlendirmek, yeteneklerini geliştirmek ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle düzenledikleri turnuvanın Mersin’in bütün çocuklarını kaynaştıracağını, bununla birlikte, çocukların sevgi, kardeşlik, paylaşımcılık gibi insani duygularının pekişmesine katkı sağlayacağını ifade etti.
Bu tür etkinliklerin, Mersin’de yaşayan her gencin özlem duyduğu etkinlikler olduğunu ve devamlılığını istediklerini dile getiren çocuklar ise başta Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz olmak üzere, emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara bu güzel organizasyon için teşekkür ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir’den 23 Nisan Futbol Turnuvası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN