Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Trafik Zabıta Ekipleri Denetimlerini Arttırdı

Giriş Tarihi: 5.5.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 15:37
Trafik Zabıta Ekipleri Denetimlerini Arttırdı
Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, artan trafik problemine yönelik, toplu taşıma araçları, ticari taksiler ve okul servis araçları denetimlerine hız verdi. Bu kapsamda, trafik zabıta ekipleri sürücüler ve araçlar üzerinde denetim yaptı.
Mersin’in en önemli problemlerinden biri olan trafik sorununu azaltmak isteyen Büyükşehir Belediyesi trafik zabıta ekipleri denetimlerini yoğunlaştırdı. Zabıta Dairesi Başkanlığı, artan trafik problemine yönelik, toplu taşıma araçları, ticari taksiler ve okul servis araçları denetimlerine hız vererek, Ulaştırma Koordinasyon Merkezi (UKOME) kararları doğrultusunda yoğun bir çalışma temposu içine girdi. Bu çerçevede çalışmalara başlayan trafik zabıta ekipleri, başlıca toplu taşıma ve ticari taksi araç sürücülerinin kılık ve kıyafetleri, araçların temizliği, araç içerisinde sigara içilmemesi, kaldırım üzerine bırakılan araç işgallerinin önlenmesi gibi konularda denetimlerini yaptı.
Trafik zabıta ekiplerinin 7 gün 24 saat görevinin başında olduklarını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, uygulamalara devam edileceğini bildirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trafik Zabıta Ekipleri Denetimlerini Arttırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN