Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kızılay Şubesi Ramazan Boyunca Yemek Dağıtacak

Giriş Tarihi: 17.6.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 14:48
Kızılay Mersin Şubesi Ramazan Boyunca Yemek Dağıtacak
Türk Kızılayı Şube Başkanı Nemci Erdem, bu yıl da Mersin’de Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek dağıtacaklarını, gelemeyen vatandaşların adreslerine ise gıda kolileri gönderileceğini bildirdi.
Kızılay Mersin Şube Başkanı ve Yardım İyilik Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Erdem, Ramazan ayının başlaması dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı. Ramazan ayını kutlayan Erdem, bu yıl da Ramazan ayında yardım faaliyetlerine devam ettiklerini belirten Erdem, Ramazan boyunca sıcak aş dağıtacaklarını söyledi. Erdem, “Hayırsever vatandaşlarımızın bağışlarını gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı kendine görev edinmiş olan Türk Kızılayı Mersin Şubemiz, her yıl olduğu gibi bu yıl da 18 Haziran-16 Temmuz tarihleri arasına gelen Ramazan ayı münasebetiyle ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek dağıtacak. Öncelikli olarak yetim, dul ve yaşlılar olmak üzere gelemeyen ihtiyaç sahiplerine ise gıda kolisi adreslerinde teslim edilecek” dedi.
Hayırsever ve duyarlı vatandaşlar sayesinde imkanların geliştirildiğini ifade eden Erdem, yapılan yardımların sadece Ramazan ile sınırlı kalmadığının da altını çizdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kızılay Mersin Şubesi Ramazan Boyunca Yemek Dağıtacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN