Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AB’nin Türkiye’ye Yansımaları Sergisi Açıldı

Giriş Tarihi: 18.6.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 13:28
AB’nin Türkiye’ye Yansımaları Sergisi Açıldı
Türkiye Foto Muhabirleri Derneği tarafından 30.’su düzenlenen yılın basın fotoğrafları yarışması kapsamında ’AB’nin Türkiye’ye Yansımaları’ başlıklı özel kategoride ödül alan fotoğrafların sergi açılışı ’de gerçekleşti.
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Galerisi’nde açılan sergiye, MTSO Başkanvekili Kasım Tanrıöver, MTSO Genel Sekreteri Kadir Dölek, Galeri Müdürü Seda Şahbaz, MTSO AB Bilgi Bürosu Şefi Benin Ergenç ile fotoğraf severler katıldı. 3 bin 716 fotoğraf arasından seçilen 25 fotoğrafın yer aldığı sergi 25 Haziran’a kadar açık kalacak. ’AB’nin Türkiye’ye Yansımaları’ başlıklı özel kategoride ödül alan fotoğraflara Mersin’de ev sahipliği yaptıklarını söyleyen MTSO AB Bilgi Bürosu Şefi Benin Ergenç, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Yılın Basın Fotoğrafları yarışması kapsamında ilk kez gerçekleştirilen ev sahipliği yaptıkları için mutlu olduklarını söyledi.
Sergide yer alan fotoğraflarda katılım sürecinin günlük hayata etkileri, AB’ye yönelik algılar, AB sürecinde ekonomi, spor, sanat, çevre, kent mimarisi gibi alanlarda Türkiye’nin modern ve çağdaş yüzünü yansıtan kareler yer alıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AB’nin Türkiye’ye Yansımaları Sergisi Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN