Büyükşehir Belediyesi Anamur’da İftar Yemeği Verdi

Giriş Tarihi: 23.6.2015 15:29 Güncelleme Tarihi: 23.6.2015 16:53
Büyükşehir Belediyesi Anamur’da İftar Yemeği Verdi
Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Anamurlularla iftar açtı. Çok sayıda kişinin bir araya geldiği iftar sofralarında Ramazanın manevi huzuru yürekleri birleştirdi.
Anamurluların büyük sevgi ve ilgisiyle karşılanan Başkan Kocamaz, gelen misafirlere tek tek ilgilendi. Kocamaz, katıldığı iftar programında Ramazanın bolluğunun, bereketinin, feyzinin başta ülkemiz olmak üzere tüm insanlığın üzerinde olmasını ve bu ayın Mersin ve Anamur’a huzur getirmesini temenni ederek, “Dualarınızı bizden esirgemeyin. Sizler bir yıl önce 30 Mart’ta bize çok destek verdiniz. İnşallah bizler de gerek Anamur Belediyesi gerekse Büyükşehir Belediyesi olarak sizlerin güvenine layık olma gayreti içerisinde olacağız” dedi.
Gece gündüz çalışıp verdikleri tüm sözlerin arkasında olduklarını belirten Başkan Kocamaz, yakın bir zamanda tüm Mersin’in ve Anamur’un değişeceğinin altınız çizdi. Mersin’de yaşayan insanların hizmetin en iyisine layık olduğuna vurgu yapan Kocamaz, “Bizler layık olduğunuz hizmetleri hayata geçirme çabası ve gayreti içerisindeyiz. Çıktığımız bu hizmet yolunda ve mücadelesinde Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Bu Ramazanın bize ulaştıracağı bayramın, coşku içerisinde geçmesini, sıkıntıda olan kardeşlerimizin sıkıntılarının giderilmesini, paylaşmaya ve dayanışmaya katkı sağlamasını umut ediyor, sizleri Allaha emanet ediyorum” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Başkan Kocamaz, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ye hediyesini takdim etti. Tasavvuf musikisi ve Kuran tilaveti ile devam eden iftar programı, Konya semazen ekibinin gösterisi ile son buldu.
İftar programına Başkan Burhanettin Kocamaz’ın yanı sıra Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı, MESKİ Genel Müdürü Turgut Aybak ve siyasetçiler katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir Belediyesi Anamur’da İftar Yemeği Verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN