Meski’ye Araç Takviyesi

Giriş Tarihi: 8.7.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 15:56
Meski’ye Araç Takviyesi
Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı MESKİ Genel Müdürlüğü, hizmet hızını ve kalitesini artırmak için araç parkını modernize ediyor.
MESKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde sürdürdüğü hizmetlerin aralıksız devam etmesi için araç filosuna 15 aracı daha dahil etti. Bu kapsamda kanal kazma ve yükleme işlerinde kullanılmak üzere 15 adet kazıcı-yükleyici iş makinasından oluşan yeni araçlar alındı. Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü’nden alınan iş makineleri, MESKİ’ye teslim edildi.
MESKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, "MESKİ olarak yeni bir oluşum içerisine girdik. Bu kapsamda filomuzdaki araç sayısını arttırıyoruz. Teknik donanımımızın kalitesini arttırmaya ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. 6360 Sayılı Büyükşehir Belediyeleri Kanunu kapsamında merkezde yürüttüğümüz su ve kanalizasyon çalışmalarını aynı şekilde ilçe ve mahallelerde de gerçekleştirmeye devam ediyoruz" denildi.
MESKİ yetkilileri, alınan bu yeni araçlarla gerek Mersin merkezde, gerekse il genelindeki tüm mahallelere anında hizmetin doğru şekilde götürüleceğini kaydetti. Kurumun araç filosunun yeni alınan araçlarla güçlendiğini ifade eden yetkililer, önümüzdeki dönem yapılacak çalışmalarda kent merkezi ve ilçelerdeki altyapı probleminin sona ereceği vurguladılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meski’ye Araç Takviyesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN