Mobil Kesim Ünitelerine lilerden Yoğun İlgi

Giriş Tarihi: 25.9.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 25.9.2015 12:19
Mobil Kesim Ünitelerine Mersinlilerden Yoğun İlgi
Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı’nda 13 ilçeye yerleştirdiği ücretsiz mobil kesim üniteleri ile vatandaşlara hizmet veriyor.
Veteriner hekimler eşliğinde yapılan kesimler sayesinde vatandaş, hem vakitten tasarruf ediyor hem de sağlıklı ortamlarda güvenle kurban kesimlerini gerçekleştiriyor. Vatandaşlar, ilk kişiye vekalet verdikten sonra kesim işlemi kısa sürede yapılıyor. Parçalama işlemlerinin ardından ise kurbanlıklar vatandaşlara sıra beklemeden paketlenmiş halde teslim ediliyor.
Sabahın erken saatlerinde kesim ünitelerine gelerek kurbanlarını kesen vatandaşlar, böyle bir hizmeti Mersinlilere sunan Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a teşekkür etti.
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin bu uygulamasından çok memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, mübarek Kurban Bayramı’nda hijyenik ve güvenli bir şekilde kurbanlarını kestiklerini ve mobil kesim ünitelerinin bütün ilçelerde kurulmasının çok önemli bir hizmet olduğunu belirtti.
Günlük 300 kesim yapabilme kapasitesine sahip mobil kesim üniteleri, bayramda sabah 07.00’den akşam 17.00’ye kadar kurban kesimleriyle Mersinlilere hizmet vermeye devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mobil Kesim Ünitelerine Mersinlilerden Yoğun İlgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN