Başkan Tarhan’dan TEMA Mezitli Oluşumuna Destek

Giriş Tarihi: 21.10.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 21.10.2015 15:30
Başkan Tarhan’dan TEMA Mezitli Oluşumuna Destek
’in merkez ilçe Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, TEMA Vakfı’nın Mezitli oluşumuna verdikleri desteğin, emkanları ölçüsünde devam edeceğini belirtti.
TEMA Vakfı, ilçelerdeki yapılanmaları kapsamında Mezitli’de de oluşumunu tamamlamaya başladı. Mezitli Belediyesi’nin de destek verdiği yapılanma çerçevesinde, TEMA Mezitli Oluşumu Başkanı Emine İnnal, vakıf üyeleriyle birlikte Belediye Başkanı Neşet tarhan’ı ziyaret ederek, destekleri için teşekkür etti. İnnal, "Başkanımızı destekleri için ziyaret ediyoruz. Belediyemizin Gençlik Merkezi’nde geçtiğimiz günlerde ilk oturumumuzu gerçekleştirdik. Başkanımızın bize sağladığı destekleri için teşekkür ediyoruz" dedi.
Başkan Tarhan da TEMA Vakfı’nın, Türkiye’nin önemli sivil toplum örgütlerinden biri olduğunu belirterek, “TEMA Vakfı’nın yaptığı hizmetleri hepimiz yakından biliyor ve takip ediyoruz. Mezitli’de de vakfımızın oluşumunu tamamlaması bizler için önemli. Çünkü TEMA’nın faaliyetleri belediye olarak bizim de hassasiyetle üzerinde durduğumuz ve hayata geçirdiğimiz konulardır. Dolayısıyla Mezitli’de oluşumlarını tamamlamaları için imkanlarımız doğrultusunda yardımcı ve destek olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Tarhan’dan TEMA Mezitli Oluşumuna Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN