Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdemli Yaylalarının Yolları Kışa Hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 21.10.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 21.10.2015 15:27
Erdemli Yaylalarının Yolları Kışa Hazırlanıyor
’in Erdemli Belediyesi, kış mevsimi gelmeden yüksek yerlerdeki yayla mahallelerin yol sorunlarını çözmek için çalışmalarına başladı.
Erdemli Belediyesi, kış mevsimi girmeden yayla yollarını kışa hazırlamaya başladı. Erdemli Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, ekipler, kış mevsimi girmeden yüksek mahallelerin yol sorununu tamamen çözmek için büyük bir gayretle çalışıyor. Bu kapsamda, Erdemli’ye bağlı Sorgun Mahallesi’nde çalışma yapan ekipler, yolları kış mevsimine hazırlarken, geniş kapsamlı yapılan yol bakım, onarım ve yenileme çalışmaları, mahalle sokaklarında yol açma, genişletme ve sıkıştırma şeklinde yapılıyor.
Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, kış mevsimi gelmeden yayla mahallelerin yol ihtiyaçlarını gidermeyi hedeflediklerini belirtti. Yol çalışmalarında uzak yakın demeden büyük bir gayretle çalıştıklarını ifade eden Tollu, Sorgun Mahallesi’nde de bu kapsamda çalışmalar yapıldığını bildirdi. Başkan Tollu, “Her zaman üzerine basa basa söylüyoruz, insan olan her yere ihtiyaç olan hizmeti götürmeye devam edeceğiz. Konu halka hizmet olunca hiçbir şeyi önümüzde engel olarak görmüyoruz. Çünkü biz halka hizmetin Hakka hizmet olduğu biliciyle yaptığımız çalışmaları ibadet şuuru ile yapıyoruz. Bu konuda vatandaşın memnuniyetini görmek de bizi olumlu yönde motive ediyor” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdemli Yaylalarının Yolları Kışa Hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN