' Moda u' Ankara'da devam ediyor

, modaya ilgi duyan gençler ve hedeflerine doğru bir adım atmak isteyenlere portfolyo değerlendirme fırsatı sunacağı şehirlerarası moda una bu yıl şehir sayısını arttırarak, daha geniş kitlelere ulaşacak şekilde yola çıkıyor.

Giriş Tarihi: 29.2.2016 12:17
'İMA Moda Turu' Ankara'da devam ediyor

, 5 Mart'ta Ankara'da, 12 Mart'ta Adana'da, 19 Mart'ta Bursa'da ve 26 Mart'ta Kıbrıs'ta, moda eğitimini ve moda sektörünü anlatacak.İMA, moda ları kapsamında 5 Mart'ta Ankara Limak Ambassadore Boutique Hotel'de moda severlerle buluşuyor.

Moda editörü ve Stil Danışmanı Tülin Kermen Gardırop Detox'u Workshop'unda küçük dokunuşlarla büyük değişikliklerin ipuçlarını, doğru kombin yollarını, kişinin kendi stilini nasıl belirleyeceğini ve sezon trendlerini aktaracak. Saat 10:30-12:30 arasında gerçekleştirilecek Gardırop Detox'u Workshop'unda, Koton'un 2016 ilkbahar yaz sezon giysileri kullanılacak.

Her şey bir "evet" ile başlar! Yaratıcılığını, yeteneğini, potansiyelini ve kariyer yolunu keşfetmek için Portfolyo değerlendirme fırsatını kaçırma!

İMA'nın akademik eğitmen kadrosu, kariyerini moda alanında yapılandırmak isteyenlere, güzel sanatlar fakültelerine hazırlananlara, lise öğrencilerine, üniversite öğrencilerine, tekstil ve moda endüstrisinde çalışanlara 10.30 ile 14.30 arasında portfolyo değerlendirme fırsatı sunacak.

Hayal ettiği moda eğitimine adım atmak, kariyer planını doğru çizmek isteyen herkes, akademik bir bakış açısı ve objektif değerlendirme fırsatı yakalayacakları bu etkinliğine ücretsiz katılabilecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'İMA Moda Turu' Ankara'da devam ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN