Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ile yapıldı

Kurumsal Akademi’nin moda dünyasının duayen ismi ’le birlikte hayata geçirdiği son çalışması; ’u, styling konusunda yeni yaklaşımlar taşıyor.

Giriş Tarihi: 29.2.2016 15:30 Güncelleme Tarihi: 29.2.2016 15:32
Özlem Süer ile Fashion Studio Styling Workshop yapıldı

Tüm tasarım ekibinin heyecan ve coşku ile katıldığı, son dönemde moda dünyasının gündeminde olan "styling" konusunda ve yaratıcı ekibinin desteği ile gerçekleştirilen çalışma, 'nin çalışanlarına verdiği uygulamalı eğitimle moda sektöründe vizyoner, yenilikçi ve estetik tarzını sürdürmeyi hedefliyor.

LC Waikiki Üründen Sorumlu Genel Müdürü , Kurumsal Akademi'nin taşıdığı misyonunu "LC Waikiki'de misyonumuz müşteri memnuniyetidir. Bu amacı başarma yolundaki gizli silahımız çalışanlarımız ve onların profesyonel gelişimine bağlılığımızdır. Tasarım ekibimize atölye çalışmasında Özlem Süer gibi başarılı bir tasarımcı ile çalışma fırsatı sunmak, devam eden mükemmeliyet taahhütlerimizin bir parçasıdır" sözleriyle ifade etti.

Gelecek trendlerinin ve "styling" tarihinin eğitici sohbetler eşliğinde değerlendirildiği 'u LC Waikiki 2016 Yaz Koleksiyonu'nun katalog çalışmalarına da referans oluşturuyor. Birbirinin devamı üç seans şeklinde düzenlenen, styling uzmanı Mert Yemenicioğlu'nun da Özlem Süer'e eşlik ettiği workshop'un finalinde ortaya çıkan birbirinden farklı "look"lar modern çizgileriyle dikkat çekiyor.

Etkinliğin sonunda Kurumsal Akademi Direktörü Gülperi Tandar'ın açıklamaları ise markanın iç iletişim faaliyetlerine bakış açısına dikkat çekiyor: "Fashion Studio Styling Workshop'unu; tasarımcılarımızın eğitim ve gelişim ihtiyaçları kapsamında yaptığımız görüşmeler sonucunda oluşturduk. Moda dünyasının styling konusundaki eğilimini göz önüne alarak ekibimizdeki yeteneklerin potansiyellerini daha yaratıcı biçimde kullanmasını ve tasarımcılarımızın yetkinliklerini uluslararası standartlara taşıyabilmeyi amaçladık. Bu konuda kendini kanıtlamış, tecrübesini ve bakış açısını bizlerle paylaşacak bir moda tasarımcısı ve stilist desteğinin markamızın gelecek hedeflerine ulaşmasında tasarımcılarımızın üsteleneceği rol bakımından etkili olacağına inanıyoruz".

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özlem Süer ile Fashion Studio Styling Workshop yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN