Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunu tanıttı

Modern, feminen ve elegan kadınlara kendilerini özel hissetmelerini hedefleyen , Sonbahar/Kıs¸ 2016-17 koleksiyonunu 16 Mart Çars¸amba günü Zorlu Center PSM VIP Lounge’da gerçekles¸en defile ile Türk moda dünyasına tanıttı.

Giriş Tarihi: 17.3.2016 13:23
Lamrak, Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunu tanıttı

Suudi Arabistanlı moda tasarımcısı Lamia ve Suriyeli moda tasarımcısı Rakan tarafından kurulan moda evi Lamrak, zarafet ve modernligˆi ön plana çıkarırken kendine güvenen, güçlü kadınlar için yeni bir moda anlayıs¸ı yaratıyor.

Sonbahar/Kıs¸ 2016-17 koleksiyonunda modern kesimleri detaylı el is¸çiligˆiyle harmanlayan ve farklı kumas¸ çes¸itlerini yenilikçi tekniklerle kullanan Lamrak, Art Deco akımından aldıgˆı ilhamla sade siluetler yaratıyor. Detaylarda öne çıkan is¸lemeler ise, kendine güvenen Lamrak kadınını farklılas¸tırıyor.

Lamia ve Rakan, Lamrak markasını kendi sözleriyle s¸öyle açıklıyor: "1920'li yılların zenginligˆi ve zarafetinden aldıgˆımız ilhamı farklılas¸tırarak modern tasarımlar yaratıyoruz. Tasarımlarımızda modern çizgiler barındırırken, 1920'lerin özünü koruyor olmamız bizi farklı kılıyor."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lamrak, Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunu tanıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN