Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunu tanıttı

Giriş Tarihi: 17.3.2016 13:23
Lamrak, Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunu tanıttı

Modern, feminen ve elegan kadınlara kendilerini özel hissetmelerini hedefleyen , Sonbahar/Kıs¸ 2016-17 koleksiyonunu 16 Mart Çars¸amba günü Zorlu Center PSM VIP Lounge’da gerçekles¸en defile ile Türk moda dünyasına tanıttı.

Suudi Arabistanlı moda tasarımcısı Lamia ve Suriyeli moda tasarımcısı Rakan tarafından kurulan moda evi , zarafet ve modernligˆi ön plana çıkarırken kendine güvenen, güçlü kadınlar için yeni bir moda anlayıs¸ı yaratıyor.

Sonbahar/Kıs¸ 2016-17 koleksiyonunda modern kesimleri detaylı el is¸çiligˆiyle harmanlayan ve farklı kumas¸ çes¸itlerini yenilikçi tekniklerle kullanan Lamrak, Art Deco akımından aldıgˆı ilhamla sade siluetler yaratıyor. Detaylarda öne çıkan is¸lemeler ise, kendine güvenen Lamrak kadınını farklılas¸tırıyor.

Lamia ve Rakan, Lamrak markasını kendi sözleriyle s¸öyle açıklıyor: "1920'li yılların zenginligˆi ve zarafetinden aldıgˆımız ilhamı farklılas¸tırarak modern tasarımlar yaratıyoruz. Tasarımlarımızda modern çizgiler barındırırken, 1920'lerin özünü koruyor olmamız bizi farklı kılıyor."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lamrak, Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunu tanıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN