Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ev kıyafetlerinizle ruh halinizi değiştirin!

Covid-19'un istikrarlı bir şekilde yükselmesine yanıt olarak; hepimiz evlerimizde kendimizi koruma altına aldık. Ancak evlerimizde olmamız, hayatımızın tamamen değişeceğine ve günlük zevk ve davranışlarımızdan uzaklaşacağımız anlamına gelmiyor. Hem rutini sürdürmek hem de modunuzu korumak ve yükseltmek için kıyafetlerinizi kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Giriş Tarihi: 2.4.2020 12:09 ABONE OL
Ev kıyafetlerinizle ruh halinizi değiştirin!

ÜSTÜ ÜSTE AYNI KIYAFETLERİ GİYİNMEYİN

Evde olduğunuzu ve rahat kıyafetleri tercih ettiğinizi biliyoruz. Ancak üst üste aynı kıyafetleri giymekten kaçının. Bu hem kendinizi kötü hissetmenize neden olacak, hem de hijyenik olarak iyi bir seçenek değil. Rahat bir kıyafet giymeyi tercih ediyorsanız; bunu temiz günlük kıyafetleriniz arasından seçmeye özen gösterin.

ŞIK BİR AKŞAM YEMEĞİ

Akşam yemeğinize heyecan katmak için, kıyafetinize ve ortama biraz özen göstermeniz yeterli!

KIYAFETLERİNİZLE MOTİVE OLUN

Evde vakit geçirdiğiniz bu süreç boyunca; spordan uzak kalmanıza hiç gerek yok! Motivasyon eksikliğinizi ise giydiğiniz kıyafetler giderecek. Spor taytınızı evde giymenin rahatlığının yanı sıra, sizi sürekli spor için motive edici bir etkisi olması onun başka bir artısı! Evde yapabileceğiniz birkaç hareket ile bu süreci formda kalarak geçirin.

İŞİNİZE ODAKLANAMIYORSANIZ…

Evden çalışmak zorunda kalıyor ama odaklanma problemi yaşıyorsanız; kıyafetlerinizde birkaç değişiklik yapmanız yeterli. Daha resmi kıyafetler giyinmek, işinizi odak noktası haline getirecek. Ayrıca her an gerçekleşebilecek olan çevrimiçi toplantılara da hazır olacaksınız! Kaynak: Pembenar

ARKADAŞINA GÖNDER
Ev kıyafetlerinizle ruh halinizi değiştirin!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA