Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MŞÜ Rektörü Polat’tan Başkan Asya’ya Ziyaret

Giriş Tarihi: 6.4.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:28
MŞÜ Rektörü Polat’tan Başkan Asya’ya Ziyaret
Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Belediye Başkanı Feyat Asya’ya iade-i ziyarette bulundu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörlüğü görevine ataması yapılan Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, kendisine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Feyat Asya’yı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Asya, Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat’ın rektörlük makamına atanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da daha güçlü bir şekilde MŞÜ ile ortak hareket edeceklerini kaydetti. Asya, “Sayın Rektörümüz ilimizde İlahiyat Fakültesi Dekanlığı yapmış ve bu süreçte özellikle sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içerisinde hareket etmiştir. Kendisinin Muş’a ve Muş Alparslan Üniversitesi’ne büyük katkı sağlayacağına inancım tamdır. Bizlere iade-i ziyarette bulunan rektörümüze Muş Belediyesi olarak her türlü desteği vereceğimizi bilmesini isterim. Ben bir kez daha kendisine yeni görevinde başarılar dilerim” diye konuştu.
MŞÜ rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat ise, Belediye Başkanı Feyat Asya ile öncesine dayalı bir hukukları olduğunu kaydederek, Muş Alparslan Üniversitesi’ni daha fazla ileri götürmek adına kendisinden ve başında bulunduğu kurumdan istifade edeceklerini dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MŞÜ Rektörü Polat’tan Başkan Asya’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN