Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Konakkuran Beldesine Taziye Evi Ve Düğün Salonu Yapılıyor

Giriş Tarihi: 29.6.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 29.6.2015 15:18
Konakkuran Beldesine Taziye Evi Ve Düğün Salonu Yapılıyor
’un Malazgirt ilçesinde bağlı Konakkuran beldesi sakinlerinin talepleri doğrultusunda beldeye taziye evi ve düğün salonu yapımı için çalışmalarını başlattı.
Konakkuran Belde Belediyesi tarafından taziye evi ve düğün salonu inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Taziye evi ve düğün salonun yapımı için çalışmalarının başladığını belirten Konakkuran Beldesi Belediye Başkanı Bülent Ateş, göreve başladığı günden bu güne belde sakinlerinin isteği doğrultusunda çalışmalar yaptığını belirti. Ateş, “Yıllardır beldemizde taziye evimiz yoktu. Belde sakinleri bize taziye evi taleplerini bildirdiler. Bizde belediye olarak hem taziye evi hem de belde sakinlerimiz için düğün salonunu da yaparak, beldemizin bir önemli ihtiyacına cevap verdik. Belediyemize nüfus azlığından dolayı çok kısıtlı bir para gelmekte. Çok kısıtlı imkânlarımız olmasına rağmen yinede belde sakinlerimiz her türlü ihtiyaçlarını yerine getirmek için çalışıyoruz ” dedi.
Kendisini belediye başkanı olarak değil halkına adayan bir insan olarak gördüğünü ifade eden Ateş, "Kısa sürede yaptığım çalışmalar, belediyecilik anlayışımdan geliyor. Hiçbir sıkıntı çekmeden kapı kapı dolaştım, ve gittiğim hiçbir kapıdan da boş dönmedim. Belediyemizin borcu var kaynak üretmek için uğraşıyorum. Beldemiz için ne gerekirse yapmaya devam edeceğim. Ne yazık ki beldemiz istenilen noktada değil. İhtiyaçların giderilmesi konusunda yaşanan kaybı en hızlı şekilde telafi edeceğiz. Amacımız halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda gerekli olan çalışmaları yerine getirmektir” şeklinde konuştu
Belde sakinleri ise belediyenin yaptığı çalışmalardan duydukları memnniyetleri dile getirerek, başkan ve ekibine teşekkür ettiler. İki katlı olarak inşa edilen taziye evi ve düğün salonu, yaz ve kış aylarında tüm belde sakinlerine hizmetine verebilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konakkuran Beldesine Taziye Evi Ve Düğün Salonu Yapılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN