Düzgün’den Belediye Başkanı Ünver’e Teşekkür Plaketi

Giriş Tarihi: 1.4.2015 08:58 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 11:11
Düzgün’den Belediye Başkanı Ünver’e Teşekkür Plaketi
Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün, şehir merkezindeki servislerin tek bir çatı altında toplanarak hizmet vermesine öncülük eden Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür plaketi ve bir çini işlemeli tablo takdim etti.
Kapadokya Servisi adı altında bir araya gelen servis sürücülerinin bulunduğu merkezi ziyaret eden Belediye Başkanı Hasan Ünver, burada servis sürücüleri ile de bir süre sohbet etti.
Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün, şehir merkezindeki servis sürücülerinin ülke geneline örnek oluşturabilecek bir düzeyde bir araya gelerek hizmet üretmelerine önemli katkılar sağlayan Belediye Başkanı Hasan Ünver’in, birlik içerisinde olunduğunda hizmetin daha standart bir düzeye ulaşabileceğini de kendilerine gösterdiğini belirtti. Düzgün, yapılan bu katkının kendilerini ziyadesiyle mutlu ettiğini belirtti.
Ünver’de şehir merkezinde servis hizmetlerini birlik içerisinde yürütülmesi gerçeğini Türkiye’ye örnek oluşturabilecek bir şekilde daha etkin hale getirdiklerine inandığını belirtti. Ünver, bu alanda çalışma gösteren insanların kendi iç yapılarında oluşturabilecekleri oto kontrol sistemi ile bu alanda verilen hizmetleri daha üst düzeyde ortaya koyabileceklerini kaydetti.
Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün daha sonra Belediye Başkanı Hasan Ünver’e , odanın teşekkür plaketi ile bir çini işlemeli tablo takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Düzgün’den Belediye Başkanı Ünver’e Teşekkür Plaketi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN