Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’de Nota Eğitimi İçin Başvurular Devam Ediyor

Giriş Tarihi: 2.11.2015 09:18 Güncelleme Tarihi: 2.11.2015 09:28
’de kültür ve sanatın buluştuğu ana merkez konumundaki Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde açılan Nota eğitimi ve Müziksel İşitme Okuma Dersi için başvurular halen devam ediyor.
Müzik alanında yetenekli çocuk ve gençlerin yanı sıra vatandaşlara , sürdürülebilir bir müzik kültürünün yaygın şekilde ortaya konulması amacıyla daha önceden müzik enstrümanları kullanma eğitimleri de veren Nevşehir Belediyesi, müziğin en vazgeçilmezlerinden biri konumundaki Nota konusunda eğitim çalışmalarını artırdı.
Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne ait Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde müzik öğretmeni Burak Varol tarafından verilen Nota Eğitimi ve Müziksel İşitme ve Okuma Dersi, Salı v e Çarşamba günleri 16.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor.
Ücretsiz olarak düzenlenen Nota Eğitimi ve Müziksel İşitme ve Okuma Dersine katılmak isteyenler şahsen veya velileri aracılığıyla mesai saatleri içerisinde Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde bulunan Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvuruda bulunabilecekler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nevşehir’de Nota Eğitimi İçin Başvurular Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN