Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP Adayları Tanışma Toplantısı Düzenlendi

Giriş Tarihi: 13.4.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 14:57
MHP Adayları Tanışma Toplantısı Düzenlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları tanışma toplantısı düzenledi.
Milliyetçi Hareket Partisinin düzenlediği milletvekili tanışma programına, Niğde MHP İl Başkanı Ali Güngör, Milletvekili adayları Vedat Bayram, Murat Işıklı, Hakan Er ve aday adayları katıldı.
Grand otelde düzenlenen programda konuşan MHP İl Başkanı Ali Güngör 7 Haziran günü Niğde’de 3 Milletvekili Adayını TBMM’ye göndereceklerini söyledi.
Güngör, “25’nci dönem Türkiye Büyük Millet Meclisinin milliyetçi hareket partisi olarak Niğde den temsil edecek olan arkadaşlarımız uzun bir süreçten sonra sayın genel başkanımızın takdiri ve teşkilatlarımızın doğrultusunda gerçekleştirilmiştir. Milletvekilliği yarışına 2015 yedi haziran seçimlerine Niğde’mizden 12 tane birbirinden değerli dava arkadaşlarımız aday olmuşlardır. Sayın genel başkanımız Kızılcahamam kampından sonra söylemiş olduğu süreç 12-18 Mart arasında milletvekilliği başvurusu yapılmıştır. Bu adayların arasından 12 tane birbirinden değerli arkadaşımız müracaat etmişlerdir. Yapılan değerlendirmeler sonucunda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ve teşkilatlarımızın uygun görmüş olduğu birbirinden değerli üç güzide ismi, Niğde’mizin Milliyetçi Hareket Partisini inşallah 7 Haziran günü Niğde temsil etmek üzere Türkiye Büyük Millet Meclisine göndereceğiz” dedi.
Toplantıda konuşan Milletvekili adayı Hakan Er, "Şundan emin olunuz ki, Niğde hakikaten 3-0 bekliyor bizimle beraber ben buna inanıyorum, sizlerinde inanmasını istiyorum” diye konuştu.
Milletvekili adayı Murat Işıklı ise, “Biz 5 bin yıllık Türk tarihinin temsilcileriyiz. Sizlerle aynı ortamda bulunup, aynı havayı solumaktan gurur duyuyorum. Ben burada 7 haziranda bir takım duyumlara göre Milliyetçi Hareket Partisi bir çıkaramaz, hiç çıkaramaz diyenlere sizleri görünce onlara inat 3-0 gibi bir galibiyeti görüyorum” ifadelerini kullandı.
Uzun yıllar İstanbul’da bulunan ve Niğde’den Milletvekili adayı olan Vedat Bayram da, "Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına aldıkları için, onların yanında kıymeti harbiyemiz olmadığı için tavrımızı aldık yolumuzu çizdik ve kendi yuvamızda yürüyüşümüzü omuz omuza devam ettirdik. Hep beraber aynı çatı altında beraber çalışacağız” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP Adayları Tanışma Toplantısı Düzenlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN