Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Kılıçdaroğlu’nun yaptığı en büyük adaletsizliktir’

‘Kılıçdaroğlu’nun yaptığı en büyük adaletsizliktir’

darbe girişiminde Ankara Kahramankazan'da FETÖ'cü hainler tarafından şehit edilen Lokman Biçinci'nin babası Recep Biçinci, Kılıçdaroğlu'nun 'sözde adalet yürüyüşü'ne büyük tepki gösterdi. Şehit babası, "Adalet diye sokaklara düşen Kılıçdaroğlu'nun, Kahramankazan'daki şehit yakınları ve gazileri bir kez olsun ziyaret etmemesi en büyük adaletsizliktir" dedi.

KIZI DA FENALAŞARAK CAN VERDİ
Acısının çok büyük olduğunu söyleyen Biçinci, "Ben 15 Temmuz gecesi iki evladımı kaybettim. Kardeşinin şehit olduğu haberini alan kızım da o gece fenalaşarak hayatını kaybetti. Milletçe çok zor günler geçirdik. Oğlum genç yaşında bu vatan için kendini feda etti. Bir şehit babası olarak milletine, bayrağına ve ülkesinin bağımsızlığına düşkün, ahlaklı bir evlat yetiştirdiğim için onur duyuyorum. Bizler 15 Temmuz'da yine meydanlarda olacağız" diye konuştu.


Recep amcanın oğlu Lokman Biçinci, Ankara'da FETÖ'cü askerler tarafından şehit edildi.

'BİR KEZ BİLE GELMEDİ'
Recep Biçinci sözlerine şöyle devam etti: "15 Temmuz'da darbecilere direnirken, her siyasi görüşten vatansever insanlar kendini Türkiye için siper etti. Ancak Kemal Kılıçdaroğlu bir kez bile bizi ziyaret etmedi. Bizler o gece vatanımız için kahramanca mücadele ettik. Adalet diye sokaklara düşen Kılıçdaroğlu'nun Kahramankazan'daki şehit yakınları ve gazileri bir kez olsun ziyaret etmemesi en büyük adaletsizliktir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Kılıçdaroğlu’nun yaptığı en büyük adaletsizliktir’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN