Eyüp Fatsa Aday Adayı

Giriş Tarihi: 20.2.2015 16:08
Eyüp Fatsa Aday Adayı
Eski AK Parti Grup Başkan Vekili ve Milletvekili Eyüp Fatsa, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimler öncesi AK Parti’den Ordu Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
Eski milletvekili Eyüp Fatsa, AK Parti Ordu İl binası konferans salonunda düzenlenen toplantıda aday adayı olduğunu söyledi. Salonu hıncahınç dolduran partililere seslenen Eyüp Fatsa, 2011 seçimlerinden bu yana geçen 4 yılda kendini ve vizyonunu yenilediğini, yeni bir heyecan ile yeniden Ordu’ya hizmet etmek için karar aldığını belirtti. Fatsa, “Allah hakkımızda hayırlısını versin. Ben bir dava adamıyım. Ben bir hedef adamıyım. Ben, kendisine imkanlar verildiği zaman davasını ve partisini savunan, imkanlar elinden alındığında davasına ve partisine karşı gelen bir insan olmadım. Namert bir insan değilim. Şartlar ne olursa olsun ben yine burada olacağım” dedi.
Milletvekili sıralamasına giremese bile bir milletvekili adayı sorumluluğunda yine partisi için çalışacağını belirten Fatsa, “En az parti teşkilatından arkadaşlarım kadar çalışacağım. Bir milletvekili sorumluluğu üstlenmiş kardeşlerim kadar çalışacağım. Kardeşlerim bir mücadelenin içinde olduğunda benim o mücadeleden yüz çevirmem, o mücadeleyi görmezden gelmem, aldığım terbiyeye, parti ahlakına, siyasi hedefe asla yakışmaz. Biz, siyaset bize bir şey verdiği zaman siyasetçi değiliz. Dava adamı değiliz. Bir şey vermediği zamanda dava adamıyız. Sonuna kadar beraber olacağız” diye konuştu.
Fatsa konuşmasının ardından aday adaylığı başvurusunu AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk’e teslim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eyüp Fatsa Aday Adayı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN