Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Milletvekili İhsan Şener:

Giriş Tarihi: 9.3.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 14:46
AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Milletvekili İhsan Şener, telefonunun paralel yapı tarafından 4 yıl boyunca hukuksuzca dinlediğini savunarak, şikayetçi olduğunu söyledi.
Telefonda ’Selamün aleyküm’ dediği için ’Selam’ örgütü adı uydurularak dinleme yapıldığını savcıdan öğrendiğini belirten AK Parti Milletvekili İhsan Şener, "Savcıya müşteki sıfatıyla ifade verdim. Hukuksuz şekilde dinlemişler. Gerçek adım olmadan mahkeme kararı alınmış. Örgüt elemanlarını bir görseniz evlere şenlik. Ben Hizb-üt Tahrir örgütünün ne yaptığını bilmiyorum. İsmini duydum ama ne olduğunu, ne yaptığını bilmiyorum. Dinleme yapanlar beni Hizb-üt Tahrir örgütü lideri olarak kayıt etmiş" diye konuştu.
Şener, “Telefon açtığınızda ’Selamun aleyküm’ diyorsunuz ya direkt örgüt üyesisiniz. Hakim ve polislerden şikayetçi olduk. Gayri meşru bir eylem veya oluşumun içinde olmadım. Bu hususta rahatım. Ancak bu ahlaksız bir tavır. Yaklaşık 2 bin kişi dinlenmiş. Milletvekili olmadan önce de dinlemişler" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN