Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gölköy’e Meydan Geliyor

Giriş Tarihi: 23.3.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 16:09
Gölköy’e Meydan Geliyor
Büyükşehir Belediyesi, 19 ilçede alt yapı ve çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.
Ulubey ve Perşembe Meydanlarının ardından, Gölköy’de meydan düzenlemesine başlayacak Büyükşehir, yeni projelerle değişimi her noktada gözler önüne seriyor.
Gölköy ilçe meydanıyla ilgili yeni bir proje hazırlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi, yaklaşık 7 Bin 700 metrekarelik alanda çok amaçlı bir alanı halkın hizmetine sunacak. Projeyle birlikte Hükümet Konağı, Belediye Binası, Emniyet, Halk Eğitim Binası, Sağlık Ocağı gibi kamu kurumlarıyla çevrelenen ve sadece otopark olarak kullanılan alan resmi törenlere ev sahipliği yapabilecek, milli duyguların vurgulandığı geniş bir meydana sahip olacak. Tören alanında yer alacağı meydanda ağaç altı oturma yerleri, yürüyüş alanı, fitness alanı ile halkın rahatlıkla dolaşıp vakit geçirebileceği bir kent parkı hayata geçecek.
”Seçim öncesi söz verdiğimiz gibi projeleri hayata geçiriyoruz” diyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz Gölköy Meydanı’nda gerçekleştirilen yeni proje ile birlikte görsel bir değişim yaşanacağını belirterek, atıl olarak bulunan bu alanı vatandaşların hizmetine sunarak verimli ve kullanışlı bir hale getireceklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gölköy’e Meydan Geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN