TÜRSAB Dergisinde Tanıtımı

Giriş Tarihi: 24.3.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 11:59
TÜRSAB Dergisinde Ordu Tanıtımı
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin aylık dergisi TÜRSAB’da ’ya 8 sayfa ayrılarak etkin bir tanıtım yapıldı.
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği TÜRSAB’ın, Türkiye genelindeki seyahat acentelerine dağıtılan, turizmle ilgili her türlü noktaya ulaştırılan 64 sayfalık derginin Mart sayısında 18. sayfadan 25. sayfaya kadar Ordu’ya oldukça geniş yer verildi.
“FINDIĞIN BAŞKENTİ”
Dergide dereleri, yaylaları, tarihi yapıları, fındıktan hamsiye Karadeniz’in özgün lezzetleri, denizle kucak kucağa doğanın benzersiz görüntülerinin yaşandığı yer olarak tanıtılan Ordu ili için ‘peştamalı yeşil, gözleri mavi kent’ ‘Türkiye’de ilk dere turizmi’, ‘Ordu’nun dereleri turizme kazandırılacak’, ’Türkiye’nin en uzun kanyonu Çamaş’ta, ‘Yüksek yüksek tepelere ev kurulacak’, ’Balıkçılık ve yaban hayatının başkenti olacak’, ‘Fındığın başkenti’, ‘Boztepe’, ‘Kent merkezinin zenginlikleri’, ’Neler yemeli, neler almalı ‘ başlıkları altında yazı ve fotoğraflara yer verildi.
“BURASI HUZUR ŞEHRİ”
Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, TÜRSAB dergisinde yazdığı makalesinde, Ordu’nun doğal ve tarihi değerleri ile ilgili ”Allah Ordu’ya güzellikler bahşetmiş, masmavi deniz, yemyeşil dağlar, derin vadiler, ürkütücü kanyonlar, serin yaylalar. Ordu’da, yayla hususunda Türkiye’nin 24 adet tescilli kültür ve turizm merkezi var. Ordu’da, Karadeniz otoyolu sahilden geçmedi bu yüzden kıyılarımız eskisi gibi pırıl pırıl deniz, dantel gibi koylar, balık zengini sofralar var. Yöre insanımızın misafirperverliğini herkesin görmesini isteriz. Burası bir huzur şehri. Karadeniz turuna çıkanlar Ordu’yu atlamasınlar, gezileri eksik kalacak yoksa” diye yazdı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜRSAB Dergisinde Ordu Tanıtımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN