Başkan Anlayan ’Gençlik Merkezi’ni İnceledi

Giriş Tarihi: 3.4.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Başkan Anlayan ’Gençlik Merkezi’ni İnceledi
’nun Fatsa İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, inşaatı bitme aşamasına gelen Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulundu.
Başkan Hüseyin Anlayan’a Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Erişmiş, Belediye Özel Kalem Müdürü Mesut Ergün ve belediye meclis üyeleri de eşlik etti. Anlayan, Kurtuluş Mahallesi’ndeki Gençlik Merkezi’ndeki inceleme sonrası yaptığı açıklamada, Gençlik Merkezi’nin daha önceki dönemde taahhüt ettikleri bir proje olduğunu hatırlattı.
Başkan Anlayan, “Şimdi artık hizmete başlama aşamasına gelmiş yeni bir yatırım, yeni bir proje. Ben Fatsa’mıza ve Fatsa’mızın gençlerine hayırlı olmasını diliyorum. Bu projenin çok farklı bir anlamı var. Burası daha önceden Fatsa Cezaevi’nin bulunduğu yer, cezaevi kapatılıp yıkıldığında yerine gençlerimiz için bir proje yapacağımızı kamuoyuyla paylaştığımızda birileri muhalefet etmek adına bize çok büyük iftiralar atarak bu mülkiyetin belirli şahıslara verildiği noktasında çok ciddi bir iftira kampanyası yapmışlardı. O günleri hatırlatmak istiyorum. Özellikle bu iftira yapanlara ve bu iftiraya inananlara hatırlatmak istiyorum o zamanda demiştim. ‘Asla burası şahıs veya şahıslara verilecek bir yer değil, burası yine kamunun kullanacağı özellikle gençlerimiz için çocuklarımız için düşünülmüş bir proje olduğunu’ söylemiştim. Bugün bir defa daha o iftiracıların iftiralarının boşa çıktığını, bizim söylediğimizi doğru olduğunu burada gururla ifade ediyorum ve artık Gençlik Merkezi bitti en kısa zamanda da hayata geçecek çünkü iç mobilyalarda gelme aşamasında. Çok yakında hizmete giriyor” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Anlayan ’Gençlik Merkezi’ni İnceledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN