Tekerlekli Sandalye İle Çıktığı Evine Yürüyerek Döndü

Giriş Tarihi: 24.6.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 24.6.2015 15:19
Tekerlekli Sandalye İle Çıktığı Evine Yürüyerek Döndü
Yaklaşık bir yıl önce asma yaprağı toplamak için çıktığı ağaçtan düşerek kalçası kırılan 73 yaşındaki Osman Gegin, bir kamu hastanesinde iki kez ameliyat olmasına rağmen sağlığına kavuşamayınca Medical Park Hastanesi’nde geçirdiği başarılı bir operasyon sonucunda sağlığına kavuşarak tekerlekli sandalye ile çıktığı evine yürüyerek döndü.
Ordu’nun Fatsa ilçesinde yaşayan emekli inşaat ustası 73 yaşındaki Osman Gegin, yaklaşık bir yıl önce köyünde asma yaprağı toplamak için çıktığı ağaçtan ayağı kayarak düştü. Yakınları tarafından götürüldüğü hastanede acil olarak ameliyata alınan Osman Gegin’in kalçasına protez takıldı. İlk ameliyatından sonra şikayetleri geçmeyen ve tekerlekli sandalye kullanmak durumunda kalan Osman Gegin tekrar ameliyat olduğu hastaneye başvurdu. Burada kendisine protezin gevşediği ve tekrar ameliyat olması gerektiği söylendi. İkinci ameliyatı da olan Osman Gegin’in şikayetleri yine geçmedi ve ağrıları giderek arttı. Bunun üzerine Osman Gegin’in çocukları babalarının şikayetlerine çözüm bulmak için araştırma yapmaya başladı. Yaptıkları araştırmalar sonucunda bu kez Medical Park Ordu Hastanesi’ne Osman Gegin burada gerçekleştirilen ameliyat ile sağlığına kavuşarak hastaneden yürüyerek çıktı.
Operasyonu gerçekleştiren Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Birol Gürler, daha önce iki kez ameliyat geçiren hastanın yapılan incelemelerde protezinin gevşediğini, bunun üzerine operasyon yaptıklarını dile getirdi. Güler, “Başarılı geçen operasyon sonucunda da hastamızı sağlığına kavuşmuş bir şekilde hastanemizden taburcu ettik” dedi.
Osman Gegin ise iki ameliyatın ardından artık iyileşmekten umut kestiğini, hayatını tekerlekli sandalyeye bağımlı olarak yaşayacağını düşünmeye başladığını belirterek, “Ancak bu kez Opr. Dr. Birol Gürler sayesinde tekrar sağlığıma kavuştum. Başta ameliyatımı yapan doktoruma ve tedavim süresince benimle ilgilenen güler yüzlü hastane personeline ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tekerlekli Sandalye İle Çıktığı Evine Yürüyerek Döndü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN