Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Kara, Şehit Aileleri Ve Engellilere İftar Verdi

Giriş Tarihi: 13.7.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Başkan Kara, Şehit Aileleri Ve Engellilere İftar Verdi
Belediye Başkanı Kadir Kara, şehit aileleri ve engelli dernekleri üyeleri ile birlikte iftarda bir araya geldi.
Osmaniye Belediyesi’nin İtfaiye Kademe Tesisleri’nin bahçesinde verilen iftara çok sayıda dernek üyesi katıldı. İftar yemeğinden önce yemeğe katılanlara yönelik kısa bir konuşma yapan Başkan Kadir Kara, katılımlarından dolayı tüm dernek üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.
Bu yıl dernekleri birleştirerek bu iftarı vermek durumunda kaldıklarını söyleyen Kara, “Sebebini az önce saygıdeğer başkanlarıma arz ediyordum. İkinci dönemin vermiş olduğu büyük bir sorumluluk, Osmaniyeli muhterem hemşehrilerimin siz kıymetli muhterem gönül dostlarımızın vermiş olduğu çok ağır bir yük var. Bu yükün karşılığını ve vebalini layıkı ile ödeyebilmek için gece gündüz demeden çalışmak zorundayım. Zaman su gibi akıp gidiyor. Osmaniye’nin çok şeye ihtiyacı var. Özellikle bu şehirde yaşayan dernek mensubu kardeşlerimin daha huzur içerisinde, daha mutlu bir şehirde, daha güvenlikli bir şehirde ve daha iyi şartlarda yaşam standardının yüksek olduğu bir şehirde yaşayabilmeniz için bu şehre çok hizmet yapmamız gerekiyor. O yüzden de gecemizi gündüzümüze katarak yurtiçi yurt dışı demeden, durmadan mücadele ediyor ve Osmaniye’ye bir takım hizmetleri getirmeye çalışıyoruz. Cenabı Mevla’nın izni ve inayeti ve sizlerin duasıyla da inşallah başarılı olacağımıza inanıyorum. Osmaniyeli ve siz değerli gönül dostlarım, her şeyin en güzeline layıksınız. Nerde en güzeli varsa, onu Osmaniye’ye getirinceye kadar uyumadan, yorulmadan çalışacağıma huzurunuzda söz veriyor, hepinize saygılar sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun. Sağ olun var olun” dedi.
Belediyenin iftar yemeğine Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği, Muharip Gaziler Derneği, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri (EMŞAV), 7 Ocak Engelliler Derneği, Down Sendromlular Derneği, Beyaz Ay Derneği, İşitme Engelliler Derneği, Altı Nokta Körler Derneği, Engelli Bireylere İş ve Meslek Edindirme Derneği, Osmaniye Engelleri Aşıyor Derneği, Osmaniye Eğitim ve Engellilere Destek Derneği, Cebelibereket Görme Engellileri Spor Kulübü Derneği, Osmaniye Aktif Gençler Spor Kulübü Görme Engelliler Derneği, Osmaniye Zihinsel Engelliler Derneği başkanları ve üyeleri katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Kara, Şehit Aileleri Ve Engellilere İftar Verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN