Türkiye'nin en iyi haber sitesi

50 klasik otomobilden "Zafer" turu

50 klasik otomobil, İstanbul Ticaret Odası ve İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği (İKOD) işbirliğiyle, İstanbul Park Formula 1 Tesisleri’nde Türk bayraklarıyla zafer turu atacak.

Giriş Tarihi: 27.8.2013 17:21
İstanbul, 30 Ağustos Cuma günü renkli bir organizasyona evsahipliği yapacak. Yarım yüzyılı devirmiş otomobiller, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında, Formula 1 pistinde Türk bayraklarıyla zafer turu atacaklar.

Organizasyon, İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) İstanbul'un tanıtımı için uluslararası bir klasik otomobil sergisi ya da müzesi kurulması hedefi için de bir başlangıç oluşturacak.

İstanbul Ticaret Odası ve İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği (İKOD) işbirliğiyle gerçekleştirilecek etkinlikte, ağırlıkla 1950'li ve 1960'lı yıllara ait Chevrolet, Buick, Pontiac, Cadillac, Ford, Oldsmobile gibi markalardan oluşan 50 civarındaki klasik araç bulunacak. Araçlar, 5.3 kilometrelik İstanbul Park Pisti'nde Türk bayraklarıyla zafer turu atacak.

Organizasyona İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar ile İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği Başkanı Serkan Okay'ın yanı sıra İTO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri de katılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
50 klasik otomobilden "Zafer" turu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN