Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Renault'dan ekim kampanyası

Renault, Ekim ayında sıfır faiz ile otomobil sahibi olma fırsatı sunuyor.

Giriş Tarihi: 7.10.2014 15:28
Renault'dan yapılan açıklamaya göre; tüm Renault binek modellerde Ekim ayında "sıfır faiz" kampanyası yer alıyor. Açıklamada, kampanya kapsamında 36 bin TL 12 ay, 12 bin TL 36 ay veya 18 bin TL 18 ay seçeneklerinin bulunduğu belirtildi.

Diğer taraftan bu vade ve tutarları aşan durumlarda ise müşteriler kredi koruma sigortası olan Maxxi Korumalı % 0,69, Maxxi korumasız ise % 0,79 faiz kampanyasından faydalanabileceği açıklandı. Ayrıca tüzel ve serbest meslek sahibi gerçek kişi müşteriler için peşinatsız kredi yani araç bedelinin % 100'üne kadar kredi kullanma imkanı sunuluyor.

Renault'ya özel bir taşıt kredisi olan Renault Plan ile müşteriler, araç kiralar gibi kolay ve klasik bir krediye göre çok düşük taksitlerle borcunu ödeyebiliyor. Tüm binek otomobillerde geçerli olan kampanya kapsamında Cilo HB 399 TL'den başlayan, Captur Outdoor 649 TL'den başlayan aylık taksitlerle tüketiciye sunuluyor.

Araçlarını nakit satın almak isteyen müşteriler için ise Ekim ayında nakit alım indirimleri de bulunuyor. Clio HB'de 2 bin TL, Symbol ve Clio Sport Tourer'da bin TL, Fluence ve Megane HB'de 2 bin 500 TL, Captur'de 4 bin TL tutarında indirimler bulunduğu açıklandı.

Renault'dan yapılan açıklamaya göre; Clio HB 37 bin 150 TL, Clio Sport Tourer 41 bin 800 TL, Megane HB 44 bin 600 TL, Fluence 57 bin 400 TL, Symbol 37 bin 550 TL, Captur 54 bin 50TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Diğer yandan Kangoo, Master ve Trafic modellerinde "Ticari Araçlara Özel Kampanya" avantajı bulunuyor. Bu kampanyadan, kredi koruma sigortası olan Maxxi Korumalı olarak faydalanan müşteriler 48 ay 66 bin TL'ye kadar 0.89, Maxi Korumasız ise 0.99 kredi ile araçlarına sahip olabiliyorlar. Finansman kampanyası tercih etmeyen müşteriler için ise Kangoo Multix ve Express'de bin TL nakit alım desteği bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Renault'dan ekim kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN