Goodyear’dan ‘Geleceğin Çözümleri’ Cenevre'de

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, inovasyona odaklanarak geliştirdiği bugünün ve yarının yüksek kaliteli lastiklerini Cenevre Motor Show'da ziyaretçilere tanıtacak.

Giriş Tarihi: 25.2.2015 10:19
Goodyear’dan ‘Geleceğin Çözümleri’ Cenevre'de

Geleceğe yönelik teknoloji konseptleri geliştiren dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, 5-15 Mart 2015'te gerçekleşecek olan Cenevre Motorshow 2015'te, geleceğin mobilite ihtiyaçlarına odaklanan iki konsept lastiğini sergileyecek. Konsept lastiklerden biri gelecekteki araçların gücüne katkı sağlarken, diğer konsept lastik ise değişen sürüş koşullarına uyum sağlamak ve performansı geliştirmek için çok yönlülük sunuyor.

Goodyear'ın Lüksemburg'taki İnovasyon Merkezi Genel Müdürü Jean-Pierre Jeusette konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; "Goodyear İnovasyon Merkezi olarak bu konsept lastikleri, gelecekte karşılaşılması muhtemel olan güçlükler için çözüm geliştirmek amacıyla tasarladık" diyerek, Goodyear'ın inovasyon konusundaki öncülüğünü vurguladı. Goodyear, Cenevre Motor Show 2015'te, AA etiket değerlerine sahip yeni EfficientGrip Performance ürün gamının tanıtımını yapacak. AA etiketi, lastik etiketi yönetmeliği tarafından belirlenen en yüksek sınıfı temsil ediyor. AA lastik etiket değerlerine sahip yeni EfficientGrip Performance, hem yakıt verimliliğinde hem de ıslak zemin yol tutuşunda "A" sınıfı bir performans sunuyor. Goodyear, AA etiket değerine sahip, en fazla ebat çeşitliliği sunan lastik üreticilerinin başında yer alıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Goodyear’dan ‘Geleceğin Çözümleri’ Cenevre'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN