>

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den üç Renault Yetkili Satıcısı "Yılın Yetkili Satıcısı" Ödülü aldı

Toplam 35 ülkede 2 bin 500’den fazla Renault Yetkili Satıcısı ‘Yılın Yetkili Satıcısı’ (DOTY – Dealer of The Year) yarışmasında yer aldı. ’den üç yetkili satıcı bu ödüle layık görüldü. Renault Grubu Ticari Direktörü Thierry Koskas en iyi 100 yetkili satıcının belirlendiği ödül törenine ev sahipliği yaptı.

Giriş Tarihi: 20.5.2016 14:46
Türkiye'den üç Renault Yetkili Satıcısı Yılın Yetkili Satıcısı Ödülü aldı

Renault ve Dacia markalarının yükselen müşteri memnuniyetini sürdürmek ve hizmet kalitesini en üst düzeye taşımak için Renault Yetkili Satıcıları her yıl kendi aralarında yarışıyor.

"Yılın Yetkili Satıcısı" yarışması her yıl Renault Grubu'nun en iyi yetkili satıcılarını belli kriterlere göre değerlendiriyor.Yeni araç, yedek parça, , aksesuar satışı, marka kimliği standartlarına uyum, karlılık ve satış & satış sonrası servis kalitesi kriterlerinden hareketle her yetkili satıcının puanı hesaplanıyor.

TÜRKİYE'DEN ÜÇ YETKİLİ SATICI KAZANDI

2015 yılında 'den üç Yetkili Satıcı; Kemal Tepretoğulları Otomotiv, İnanlar A.Ş. ve Hedef A.Ş. "Yılın Yetkili Satıcısı" ödülünü elde etti. Yetkili Satıcılar, ödüllerini Paris – Technocentre'da düzenlenen törende Renault Grubu Ticari Direktörü Thierry Koskas'ın elinden aldılar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye'den üç Renault Yetkili Satıcısı "Yılın Yetkili Satıcısı" Ödülü aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN