Beraber büyüdük biz bu yollarda

SABAH kurulduğu günden itibaren magazin basının gündemini oluşturan haberlere imza attı. ’nin ünlü isimleri çoğu zaman haber oldukları gazetemizin kuruluş yıldönümünü kutladı

Giriş Tarihi: 30.5.2016
Beraber büyüdük biz bu yollarda
Orhan GENCEBAY:
Her sabaha, SABAH ile GÜNAYDIN diyebileceğimiz kaliteli seneleriniz olsun...

Bülent ERSOY:
31 yıldır kendi dalında, jargonunda mesleğini zirvenin sivri noktasında yapan ve orada kalmayı başaran SABAH Gazetesi'nin yöneticileri, sahipleri ve çalışma arkadaşlarına nice mutlu yıllar dilerim.

Nükhet DURU:
Kurulduğu zaman itibariyle çok güzel günler ve anılar paylaştık. Gazetecilerin hayat standardını değiştirmiş bir yayın organıydı. Magazine çok farklı yaklaşırdı. Kendimizi doğru ifade etmemize fırsat tanıyan SABAH gazetesine nice yıllar diliyorum.

Selçuk YÖNTEM:
'nin en çok seyredilen bilgi yarışmasının sunucusu olarak söylemeliyim ki, bilginin ve tecrübenin yaşamlarımızdaki yerini bazen okuduğumuz kitaplar, bazen yaşadığımız şeyler ve bazen de gazete okumak belirler. 31 yıldır yayın hayatının içinde bulunup evlere ulaşmak da büyük bir başarıdır. SABAH Gazetesi'nin 31. yılını kutluyorum, nice senelere!

Müge ANLI:
Turkuvaz Medya'nın amiral gemisi SABAH Gazetesi'nin yayın ve basım hayatındaki 31. yılını kutluyorum. Tüm SABAH ailesi ve çalışanlarına başarılarla dolu nice yıllar diliyorum.

Sibel CAN:
Beraber büyüdüğümüz, yürüdüğümüz bu yolda SABAH Gazetesine nice güzel haberlere. 31. yılınızı tüm kalbimle kutluyorum.

Hande YENER:
Yazılı basında 31 yıldır, büyük bir emekle var olan SABAH, her yeni günde yine bizimle olsun... 31. yıl önce tüm ekibe sonra hepimize kutlu olsun!

Tolgahan SAYIŞMAN:
Oldukça zor ve zahmet gerektiren bir sektörde, 31 yıl... Dile kolay. Kocaman bir ekibin canla başla ortaya çıkardığı SABAH'a nice başarılı yıllar...

Sinan AKÇIL:
31 yıldır her gün hem iyi 'sabahlar', hem de 'günaydın' diyerek elini bize uzatan bu sayfalar ve onları yaratan yüzlerce çalışanına, nice güzel yıllar olsun. 'nin sizinle güzel sabahlara ihtiyacı var.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beraber büyüdük biz bu yollarda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN