Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Friv kategorisi açıldı!

Friv oyun, belli bir standart ya da başlık altında bulunmayan serbest oyunları ifade eder. Uzmanlar, bu tarz oyunların oynanmasının gayet faydalı olacağından söz etmektedirler.

Giriş Tarihi: 14.9.2015 17:11 Güncelleme Tarihi: 21.10.2015 16:56
Friv kategorisi açıldı!
Bilgisayar, birçok açıdan bizlere fayda sağlamakta ve pek çok işimizi halletmemize yardımcı olmaktadır. Günlük işlerin yanı sıra can sıkıntısı anlarında da imdadımıza bilgisayar yetişir. Böyle anlarda genelde oyun oynayarak canımızın sıkıntısını bir nebze olsun geçirebiliriz. Oyun dünyasında sayısız oyun yer almakta ve bu oyunların her biri bize farklı bir heyecan yaşatmaktadır........
Oyun oynamak, her yaştan bireyin hoşuna giden bir aktivite olarak dikkat çeker. Özellikle bilgisayar ortamında yer alan oyunlar, her yaştan oyun severin dikkatini çekebilecek şekilde tasarlanmaktadır. Birbirinden güzel ve eğlenceli interaktif oyunlar sayesinde kendimizi biran oyunun içerisinde bulabilir ve bu heyecanı birebir yaşayabiliriz.
Oyun oynamak, bize farklı ve özel bir keyif yaşamamızı sağlayacaktır. Genelde oyun sayfalarında yer alan kategorilerden seçim yaparak bu keyfi yaşarız. Bazen hangi oyunu oynayacağımız konusunda kararsız kalabilir ya da bizi tatmin edecek bir oyun bulamayabiliriz. Böyle durumlarda oynanabilecek en güzel oyunlar Friv tarzındaki oyunlar olacaktır. Bu tarz, can sıkıntısı anında kullanabileceğimiz serbest oyunları ifade eder. Özellikle son dönemlerde bu tarzın giderek ün kazandığından söz edebiliriz. Oyun severler, oyun sayfalarında bu kategori altında yer alan oyunlara büyük ilgi göstermektedirler.
Friv Oyun Nedir?
Friv oyun, belli bir standart ya da başlık altında bulunmayan serbest oyunları ifade eder. Uzmanlar, bu tarz oyunların oynanmasının gayet faydalı olacağından söz etmektedirler. Özellikle oyunlara olan aşırı bağımlılığınızı engelleyecek olan bu tarzdaki oyunlar, size ihtiyaç duyduğunuz anda oyun keyfi yaşatacaktır. Oyun dünyasında son zamanların en ilgi çeken başlığı olarak dikkat çeken Friv, bizlere daha önce oynamadığımız oyunları tek bir çatı altında sunar.
Friv Oyunları Nasıl Oynanır?
Friv başlığı altında yer alan oyunlar, genelde birbirlerinden farklıdırlar. Zaten bu oyunların ilgi toplama sebeplerinden birisi de budur. Böylelikle farklı oyunlar oynama şansına sahip olacak ve can sıkıntısına yenik düşmeyeceksiniz. Friv oyunları, oyunun tarzına yönelik olarak farklı biçimlerde oynanabilir. Örneğin; giysi giydirme oyununun nasıl oynanacağına biraz değinmeye çalışalım. Bu türdeki bir oyunda genelde giydireceğiniz bir kız ya da erkek, ayrıca kullanabileceğiniz farklı tasarımlarda kıyafetler ve aksesuarlar bulunur. Kendi tercihinize göre bu kıyafetleri kullanabilir ve modeli giydirebilirsiniz.
En Güzel Friv Oyunları Nelerdir?
Friv oyunları dendiği zaman akla birçok sayıda oyun gelmektedir. Bunlara örnek olarak bebek giydirme oyunu, bebek boyama oyunu, araba yarışı, sokak dövüşü, Flappy Bird, Şirinler, Mario Bulmaca, Mario yarışı gibi oyunları verebiliriz. Bu oyunlar, en güzel Friv oyunları arasında yer almakta ve oyun severler tarafından sıklıkla tercih edilmektedirler. Peki, bu kanıya nereden varıyoruz? Elbette oyun piyasasında yer alan istatistiklerden yola çıkarak böyle bir kanıya varmaktayız. İstatistiklere bakıldığında en fazla tercih edilen Friv oyunlarının bunlar olduğunu söyleyebiliriz.
Gün geçtikçe Friv oyunları daha geniş kitlelere yayılıyor ve hayran kitlesini giderek arttırıyor. Böyle olunca oyun sayfalarında daha fazla Friv oyunu görmemiz muhtemel sonuçlar arasında yer almakta. Oyun tasarımcıları da tıpkı bizim gibi bu durumun farkına varmışlardır. Böylece ileride Friv tarzına uygun oyunları daha fazla göreceğimizden söz edebiliriz. Bu tarzdaki oyunlar bize can sıkıntısı anlarında ilaç gibi gelecek. Böylelikle dilediğimiz her yerde oyun oynama keyfini yaşayabileceğiz.
Friv oyunları, farklı kategorilerdeki tekil oyunları bize tek bir başlık altında sunmakta. Böylelikle oyun arama derdinden kurtulabilecek, dilediğimiz zaman bu başlık altında bulunan oyunları oynayarak eğlenceli dakikalar geçirebileceğiz. Özellikle hangi oyunu oynayacağımız konusunda kararsız kaldığımız anlarda bu oyunların bize çok fayda sağlayacağı aşikâr.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Friv kategorisi açıldı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN