Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evdeki değişim ruhunuza da iyi gelecek

Yeni başlangıçlara merhaba demek için evimizi yenilemenin tam ı. Baharla birlikte yaşam alanımızda yapacağımız değişim ve yenilikler bedenimizle birlikte ruhumuza da iyi gelecek

Giriş Tarihi: 24.4.2016
Evdeki değişim ruhunuza da iyi gelecek
Yaşamımıza kattığımız tüm değişim ve yenilikler güzeldir. Baharın gelmesiyle yeniliklere açıp, merhaba deriz. Bu aylarda, bedenimiz için yaptığımız bakımlar da art arta gelir. Ancak insanın yaşadığı mekan da en az bedeni kadar önem taşır. Hayatımızı geçirdiğimiz evlerimizin bakımlı, temiz ve ferah olmasını isteriz. Çünkü evimiz özeldir. Mevsimin bu en güzel ı da, yaşam alanımız için yapabileceğimiz yenilik ve değişimlerin de başlangıcıdır. Ev dekorasyonu ya da yenilenmelerde rahatlık ve ferahlık önceliklidir. Bu nedenle kullanacağınız eşyalar, renkler, aksesuarlar, objeler özel bir seçimi gerektirir. Bunun için uzmanlardan destek alabileceği gibi hayalinizin peşinden de gidebilirsiniz.

LİSTEYLE BAŞLAYABİLİRSİNİZ
Bu konuda önce ne istediğinizi belirleyerek bir liste hazırlayın. İmkanlarınızı da sıralayın. Çünkü, bazı değişiklikler güvenliğimiz, bazı yenilikler rahatlığımız, birtakım tadilatlar ise ihtiyacımıza yönelik olacağı için liste önemli. Fikirlerinizin uygulanabilir olması hayalinize kavuşmanızın en önemli aşaması olduğu için listenizin yanına imkanlarınızı da sıralamakta fayda var. Trend ve yeniliklere de olun. Bu noktada öne çıkan fikirlere göz atın. Eğer klasik tutkunuysanız eski ve yeniyi birleştirebilirsiniz. Tabii kişiliğinizi katmayı da ihmal etmeyin. Zamanı gelmişse işe pencere ve kapılarda başlayabilirsiniz. Değişim ya da boya zamanı ise ertelemeyin. Evdeki bütünlük önemlidir. Evde iki alan önemlidir. Mutfak artık, sadece yemek yapılan bir alan olmaktan çıkarak, bol zaman geçirdiğimiz bir alana dönüştü. Mutfağınızı buna göre planlamak size iyi gelecektir.

ALANINIZI FERAHLATIN
Banyoda da öncelik, ihtiyaçlara göre plan yapmak, kullanım alanınızı genişleteceği gibi bir rahatlık da sunacaktır. Keyifli, rahat ve ferahlık sağlayacak tüm bu yenilik ve değişimler hem bedenimize hem de ruhumuza iyi gelecektir.

SAĞLIKLI UYKU HERKESİN HAKKI
Hayatın tüm karmaşasından uzak, konforlu bir uykuyla güne zinde başlamayı kim istemez? Bunun için size uygun tasarımlara göz atmanız yeterli. Seçiminizde kullanılan teknoloji, malzeme kalitesi ve bedeninize uyumunu göz önünde bulundurun. Bunun için Yatsan, doğru bir adres. Uykuda huzuru ve konforu bir arada sunan firma, herkes için sağlıklı ve rahat bir uyku vaat ediyor. Bedeninizi destekleyen, vücut ısınızı ayarlayan, basıncı azaltan doğal malzemeleli yataklarıyla, konforun ve benzersiz bir uykunun tadını çıkarmak herkesin hakkı.

GENÇLİĞİNİ ODANLA YANSIT
Odanız sizi yansıtır. Genç odası ise enerjisiyle kendisini hemen fark ettirir. Kelebek, yeni genç odası Angelic ile gençlerin gönüllerini fethedecek. Bunun için Mayıs ayını beklemeniz gerekiyor. Beyazın masumluğu ile country dekorasyon anlayışının birleştiği bu yeni genç odasıyla, Nisan ayından itibaren geçerli olan hediye yatak kampanya avantajı da sizleri bekliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evdeki değişim ruhunuza da iyi gelecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN