’nin Sorunları Başbakana Anlatılacak

Giriş Tarihi: 26.3.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Rize’nin Sorunları Başbakana Anlatılacak
8. Sanayi ve Ticaret Şurası’nda ’nin sorunları Başbakan Ahmet Davutoğlu’na anlatılacak.
8. Sanayi ve Ticaret Şurası Ankara’da Başbakan Ahmet Davutoğlu, bakanların ve 81 ilin oda borsa başkanlarının katılımıyla 8 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirilecek. Şurada Rize ilinin sorunlarını anlatmak üzere Rize Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan sözcü olarak seçildi.
Bu kapsamda Rize Ticaret Borsası’nda (RTB) 8. Sanayi ve Ticaret Şurası’na hazırlık toplantısı yapıldı. Toplantıya RTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan, Rize Ticaret ve Sanayi Odası(RTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Memoğlu, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Karamustafa, RTB Genel Sekreteri İsmail Kocaman, RTSO Genel Sekreteri Gaffur Karali katıldı.
RTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan’ın sözcü olarak seçildiği toplantıda Rize’nin üç önemli sorununun şurada anlatılması kararı alındı. Şurada aktarılacak sorunlar çay sektörünün sorunları ve çözüm önerileri, Rize’nin ulaşım ve turizmle ilgili sorunları ve Kaçak ürünlerle mücadele sorunları olarak belirlendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rize’nin Sorunları Başbakana Anlatılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN